Mikołajki w olsztyńskim Schronisku dla Zwierząt
Olsztyńskie Schronisko dla Zwierząt oraz Stowarzyszenie Zwierzyniec Św. Franciszka zapraszają wszystkich wielbicieli i sympatyków zwierząt do udziału w niezwykłej imprezie mikołajkowej, która odbędzie się 7 i 8 grudnia w godz. 10:00-14:00 na terenie olsztyńskiego schroniska przy ul. Turystycznej 2.
W liście do Świętego Mikołaja w imieniu zwierząt pracownicy schroniska poprosili o karmę mokrą i suchą dla psów i kotów, ciepłe koce, kołdry, ręczniki, drapaki, legowiska, smycze, obroże, szelki. Jednak najpiękniejszym prezentem, jaki możemy podarować bezdomnym zwierzętom jest nowy dom.
Do dyspozycji odwiedzających będą wolontariusze i pracownicy placówki. Oprowadzą po schronisku, zdradzą tajniki jego funkcjonowania, odpowiedzą na pytania, opowiedzą o psach i kotach.
Na terenie schroniska dostępna będzie puszka kwestorska Stowarzyszenia Zwierzyniec Św. Franciszka na datki dla naszych podopiecznych. Na odwiedzających czekają drobiazgi dla zwierząt i ludzi.
Źródło http://www.olsztyn.eu/pl,no_cache,aktualnosci,article,1859,zostan-schr.html
You might also like
“Bieg na sześć łap” świętuje szóste urodziny
W Olsztynie rozpoczął się urodzinowy „Bieg na sześć łap”. To całoroczna akcja polegająca na wyprowadzaniu psów ze schroniska dla zwierząt i bieganiu z nimi po lesie. Tym razem okazja jest
Na Warmii i Mazurach panują zimowe warunki jazdy
Na Warmii i Mazurach panują zimowe warunki jazdy. Wszystkie główne drogi są przejezdne, ale w niektórych miejscach jest bardzo ślisko. Szczególnie trzeba uważać na “siódemce” na odcinku Załuski-Napierki i na
Olsztyn najbezpieczniejszym miastem wojewódzkim
Olsztyn najbezpieczniejszym miastem wojewódzkim w Polsce wg. rankingu tygodnika „Polityka”. Spośród wszystkich miast w Polsce stolica naszego regionu w kategorii bezpieczeństwa uplasowała się na piątym miejscu. Tygodnik „Polityka” na łamach

