W Iławie pociąg Zakopane – Gdynia uszkodził sieć trakcyjną
Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej przy stacji w Iławie od godz. 8.20 stoi pociąg relacji Zakopane-Gdynia. Awaria, która unieruchomiła też trzy regionalne pociągi, ma zostać usunięta do południa – poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe.
Pociąg relacji Zakopane-Gdynia przy wjeździe do stacji Iława uszkodził pantograf i sieć trakcyjną. Na miejscu pracują służby techniczne.
Przerwa w ruchu potrwa prawdopodobnie do południa.
Przerwa w ruchu dotknęła również pasażerów trzech pociągów regionalnych, które przejeżdżają przez Iławę. Uszkodzenie sieci trakcyjnej prawdopodobnie nie miało związku z pogodą. W ostatnich godzinach na trasie z Warszawy do Trójmiasta nie notowano innych utrudnień w ruchu pociągów.
Źródło: http://polskalokalna.pl/wiadomosci/warminsko-mazurskie/news/uszkodzenie-sieci-w-ilawie-unieruchomila-cztery-pociagi,1985481,227
You might also like
177 pocisków i granatów moździerzowych znaleziono przy drodze w gminie Iłowo-Osada
177 pocisków i granatów moździerzowych znaleziono przy drodze w gminie Iłowo-Osada. Zauważyli je robotnicy pracujący przy pogłębianiu pobocza drogi powiatowej. Początkowo natrafili na granat moździerzowy, a chwilę później na 5
Ełk: Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym
Ełcka policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło dzisiaj na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. W zderzeniu zginął 36-letni kierowca samochodu. Do wypadku doszło w lesie niedaleko ogródków działkowych przy ul. Suwalskiej..
Wielkanoc na drogach regionu: 1 osoba nie żyje, 22 rannych
Od piątku na drogach Warmii i Mazur doszło do 18 wypadków, w wyniku których 1 osoba zginęła, a 22 zostało rannych. Policjanci ujawnili również 33 nietrzeźwych kierujących. Podczas tegorocznych świąt