Mieszkaniec Olsztyna pomógł zatrzymać pijanego kierowcę
Mieszkaniec Olsztyna pomógł zatrzymać pijanego kierowcę. Mężczyzna powiadomił policjantów, a następnie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Kierujący osobowym oplem miał 3 promile alkoholu w organizmie.
W niedzielę, kilka minut przed godziną 19.00, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że osobowy opel wyjechał ze Starego Miasta. Podejrzenia mężczyzny wzbudził fakt, że kierujący tym autem poruszał się całą szerokością jezdni.
Świadek utrzymywał telefoniczny kontakt z funkcjonariuszem i informował o kierunku poruszania się podejrzewanego. Kiedy policjanci przyjechali na ulice Dworcową, tam już czekał zgłaszający, który zdołał ująć, jak się okazało nietrzeźwego kierującego. 35-letni Artur T. miał 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.
http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/3139,Olsztyn-Mieszkaniec-miasta-ujal-pijanego-kierowce.html
You might also like
Sportowy weekend w Olsztynie
Pływacy i biegacze rywalizowali w stolicy Warmii i Mazur. Imprezy rozegrane w Aquasferze oraz na Starym Mieście cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu rozegrane
Kolejni zakażeni koronawirusem wśród uczestników przyjęcia weselnego
U pięciu mieszkańców Olsztyna, którzy uczestniczyli w przyjęciu weselnym, służby sanitarne stwierdziły zakażenie koronawirusem. Wcześniej u dwojga innych uczestników tego samego wesela też stwierdzono zakażenie – podał sanepid. Wojewódzki inspektor
Do centrum Olsztyna znowu można wjeżdżać samochodami
Do centrum Olsztyna znowu można wjeżdżać samochodami. Główne ulice były w ostatnich miesiącach zamknięte dla aut i autobusów, bo budowano linie tramwajowe. Kierowcy mogą już jeździć m.in. główną ulica Olsztyna