9 lipca rusza Slow Life Music Festival
9 lipca rusza Slow Life Music Festival – nowa propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury. To dwudniowe spotkanie z muzyką singer-songwriterską oraz pakietem wartości kojarzonych z takimi trendami, jak „citta slow” czy „miasto-ogród”.
Koncertowa część imprezy odbędzie się w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, który będzie gościł artystów przez dwa dni. Co ciekawe, niektórzy z nich dadzą też mini koncerty w różnych punktach miasta, co stworzy niepowtarzalną okazję do bezpośrednich kontaktów z muzykami.
Novum to również niespotykanego zasięgu otwartość na publiczność. Wystarczy przyjść do amfiteatru i pobrać specjalną festiwalową opaskę, a wraz z nią do dyspozycji jedno z 1300 miejsc lub leżak, koc i poduszkę. Dodatkowe atrakcje to napoje i przekąski oraz możliwość zdobycia autografów czy pamiątkowych zdjęć z artystami. Z opaską można też liczyć na zniżki w wybranych punktach usługowych na Starym Mieście.
W trakcie festiwalu wystąpią: Fismoll, Moriah Woods, Kubaterra, BVRS, Blackberry Hill, Karlla.
Bilety na koncerty w amfiteatrze w cenie 15 zł (jednodniowy) i 25 zł (dwudniowy).
You might also like
W weekend rusza remont ul. Jagiellońskiej
W najbliższy weekend ruszy długo wyczekiwana przebudowa ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Wiązać się to będzie ze zmianą organizacji ruchu w okolicy. Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia, które potrwają przynajmniej
Olsztyn: Od początku tygodnia doszło do dwóch wypadków z udziałem autobusów
Od początku tygodnia w Olsztynie doszło do dwóch wypadków z udziałem autobusów. W obu przypadkach powodem było gwałtowne hamowanie pojazdu. Obrażeń ciała doznały pasażerki komunikacji miejskiej. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności
Elżbieta Lendo Kobietą Przedsiębiorczą na Warmii i Mazurach
8 marca 2016 roku podczas XVIII edycji Gali Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur, która odbyła się w Olsztynie, nagrodzono najbardziej zasłużone kobiety w regionie. Kapituła wyróżniła dziesięć pań. Tytuł Kobiety