Olsztynianie mają szansę zadbać o bezdomne czworonogi
Olsztynianie kolejny raz mają szansę udowodnić, że nie jest im obojętny los bezdomnych zwierząt. Wystarczy włączyć się w jedną z akcji organizowanych przez miłośników zwierząt.
Muzyczny “Bieg na sześć łap” to koncert połączony ze zbiórką żywności. 12 listopada o 18:30 w klubie Nowy Andergrant zagrają: Ania Broda, Natalia Mularone, blueSIDE, Tamara Janicka i przyjaciele, Bożena Kraczkowska, Piotr Ray, Lonely Tree Soundsystem. Biletem wstępu na wydarzenie jest karma dla psów lub kotów.
Ale to nie jedyna szansa na takie wsparcie. Trwa bowiem akcja Księgarni TAK Czytam oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Karmę, koce oraz inne przydatne zwierzętom rzeczy można przynosić do księgarni ul. 11 listopada 4 (lokal 2b). Zbiórka potrwa do kwietnia 2017r.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zimowe-zapasy-dla-olsztynskich-futrzakow.html
You might also like
Od niedzieli kierowcy znów będą mogli korzystać ze skrzyżowania ulic przy Wysokiej Bramie
Od 22 listopada, kierowcy znów będą mogli korzystać ze skrzyżowania ulic 11 listopada, Skłodowskiej-Curie, Nowowiejskiego i pl. Jedności Słowiańskiej. W tej części miasta zostanie przywrócona stała organizacja ruchu. Na stałe
Groźna kolizja na Wojska Polskiego, kierowca stacił prawo jazdy
W Olsztynie 25-letni kierowca bmw jechał zbyt szybko i uderzył w inne auto. Do groźnej kolizji doszło w Olsztynie na ul. Wojska Polskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca bmw
Dziś w Olsztynie “3x Lem”
Dzisiejsza sobota upłynie w Olsztynie pod hasłem “3x Lem”. Na wyjątkowe spotkanie inspirowane twórczością Stanisława Lema zapraszają Olsztyński Teatr Lalek, Miejska Biblioteka Publiczna i Olsztyńskie Planetarium. Wydarzenie jest związane z

