Urząd Miasta z nagrodą za kampanię promocyjną popularyzującą Kopernika
Urząd Miasta z nagrodą za kampanię promocyjną popularyzującą postać Mikołaja Kopernika.
Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się w czwartek w Iławie, projekt “Całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem i regionem – w Polsce i za granicą” otrzymał główną nagrodę w kategorii “promocja ogólna”.
Nagrodzona kampania promocyjna obejmowała m.in. obchody 500-lecia powstania tablicy astronomicznej Mikołaja Kopernika, organizację poświęconej Kopernikowi wystawy w miastach partnerskich Olsztyna, zaprojektowanie, druk i tłumaczenia ulotek promocyjnych pt. “Mikołaj Kopernik w Olsztynie” i “Pięć wieków unikatu! 500-lecie powstania tablicy astronomicznej Mikołaja Kopernika” oraz imprezꔄurodziny Kopernika”, na której miała miejsce premiera spotu telewizyjnego poświęconego jubileuszowi 500-lecia powstania tablicy Kopernika.
To już trzecia nagroda w tym prestiżowym konkursie przyznana olsztyńskiemu magistratowi. W poprzednich latach Olsztyn nagradzano za akcję promocyjną “Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” oraz kampanię promocyjną działek inwestycyjnych nad jeziorem Ukiel.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/nagroda-za-promocje-kopernika.html
You might also like
Dobiega końca znakowanie szlaków żeglugowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich
Dobiega końca znakowanie szlaków żeglugowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Sezonu ruszy przed długim weekendem majowym. Otwarcie szlaków planowane jest na 27 kwietnia. Zarząd Zlewni w Giżycku ma do ustawienia około
Sąd Apelacyjny w Białymstoku zwiększył odszkodowanie dla byłego prezesa Pojezierza
Sąd Apelacyjny w Białymstoku podwyższył kwotę odszkodowania i zadośćuczynienia dla byłego prezesa spółdzielni mieszkaniowej Pojezierze w Olsztynie z 611 tysięcy złotych na prawie dwa miliony złotych. Sądowe postępowanie wobec Zenona
Drogowcy wznawiają prace przy ul. Towarowej
Po zimowej przerwie drogowcy wracają na plac budowy ul. Towarowej. Od 14 marca nastąpią zmiany w organizacji ruchu – na razie w okolicach skrzyżowania z ul. Leonharda. Prace nad ul. Towarową