Kolejny proces w sprawie wielokrotnego gwałtu na 17 – latce
Ruszył kolejny proces w sprawie mężczyzn, którzy uwięzili i gwałcili 17-latkę. Mężczyznom grozi do 15 lat więzienia, ale nie mniej niż 5 lat. Rozprawa toczy się przed olsztyńskim sądem.
W sierpniu zeszłego roku 17-latka poznała dwóch mężczyzn w Olsztynie. Z własnej woli wsiadła do samochodu z jednym z nich i pojechała do domu w podolsztyńskim Trękusku. Tam została wielokrotnie zgwałcona. Była też bita, a gwałciciele podawali jej amfetaminę.
Następnego dnia sprawcy odwieźli dziewczynę do domu. Kupili jej kosmetyki, by zatuszowała obrażenia i zagrozili, że jeśli komuś powie o gwałcie, to się zemszczą.
Wkrótce Krzysztof P. i Mirosław C. zostali zatrzymani i od tamtej pory są w areszcie. Przy obu znaleziono narkotyki, jeden z nich miał też broń. Obaj byli wcześniej karani. Żaden nie przyznaje się do winy.
Proces toczy się za zamkniętymi drzwiami.
https://olsztyn.onet.pl/uwiezili-i-gwalcili-17-latke-kolejny-proces/sw95636
You might also like
Olsztyn planuje zakup trzech nowych tramwajów
Ponad 60 mln złotych otrzyma Olsztyn wraz z sześcioma ościennymi gminami na inwestycje w komunikację publiczną. Stolica regionu planuje przeznaczyć je na trzy tramwaje. Pieniądze miałyby trafić z unijnego programu
W nocy z soboty na niedzielę rusza remont ulicy Partyzantów
W związku z remontem ulicy Partyzantów w nocy z soboty na niedzielę wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace mają zakończyć się w połowie 2018 roku. W pierwszym etapie z ruchu
Ponownie otwarto objazd ul. Maczka
Kierowcy znów mogą przejechać z Jarot i os. Generałów ulicą Gen. Maczka w kierunku al. Warszawskiej. Rozwiązanie funkcjonuje od czwartku. Objazd działał podczas pierwszego etapu realizacji inwestycji tramwajowej oraz w

