24 – latek wypadł z wieżowca na ul. Osińskiego

24 – latek wypadł z wieżowca na ul. Osińskiego

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy na ulicy Osińskiego w Olsztynie. Z okna lub balkonu jednego z mieszkań na 10. piętrze wypadł młody mężczyzna.

24-latek zginął na miejscu.Wiadomo, że w mieszkaniu były jeszcze trzy osoby. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.
To nie pierwszy taki wypadek na ulicy Osińskiego. W lutym 2017 roku młody mężczyzna wypadł z okna klatki schodowej na 9. piętrze wieżowca. Przechodnie znaleźli ciało i powiadomili służby ratunkowe. Natomiast 31 stycznia 2017 roku na Podgrodziu pod jednym z balkonów znaleziono ciało 22-latka.

https://olsztyn.onet.pl/mlody-mezczyzna-wypadl-z-wiezowca-w-olsztynie-24-latek-zginal-na-miejscu/dssdk2j

Previous Jakie formalności czekają mieszkańców ulic ze zmienionymi nazwami?
Next Całkowicie pijani mężczyźni urządzili sobie przejażdżkę po ulicach Olsztyna

You might also like

Wiadomości Olsztyn

II Ukiel Olsztyn Półmaraton

Trwają zapisy na II Ukiel Olsztyn Półmaraton. Trasa poprowadzi wokół jeziora Ukiel. To już druga edycja olsztyńskiego półmaratonu organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Warmiński Klub Rowerowy

Wiadomości Olsztyn

Lidia Staroń została senatorem z okręgu olsztyńskiego

Startująca z własnego komitetu wyborczego Lidia Staroń, która przez dwie ostatnie kadencje była posłanką PO, została senatorem z okręgu olsztyńskiego, uzyskując imponujący wynik ponad 63 tys. głosów. Staroń wygrała z

Wiadomości Olsztyn

Izba celna przekazała dwie ikony do Muzeum Warmii i Mazur

Zatrzymane na polsko-rosyjskiej granicy u przemytnika dwie ikony pochodzące z XIX i XX wieku trafiły dziś do Muzeum Warmii i Mazur. Przekazane nieodpłatnie przez Izbę Celną w Olsztynie powiększą zbiór