Dwie mieszkanki Olsztyna zatrzymane za posiadanie narkotyków
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wpadli na trop dwóch kobiet, które posiadały narkotyki. Istniało podejrzenie, że kobiety mogą rozprowadzać środki odurzające na terenie lokalu gastronomicznego w którym pracowały. Policjanci zabezpieczyli łącznie 22 gramy marihuany, 10 gramów amfetaminy oraz tabletki ekstazy. Teraz 26 i 40 – latce może grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności.
Olsztyńscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, że w jednym z lokali gastronomicznych znajdujących się w pobliżu osiedla Dajtki mogą być rozprowadzane narkotyki. Funkcjonariusze aby zweryfikować swoje podejrzenia pojechali do lokalu, gdzie pracowały dwie ekspedientki. Podczas przeszukania pomieszczeń nie znaleźli zakazanych substancji. Idąc dalszym tropem, funkcjonariusze pojechali do mieszkania użytkowanego przez dwie kobiety w wieku 26 i 40 lat. Tym razem, policjanci znaleźli i zabezpieczyli 22 gramy marihuany, 10 gramów amfetaminy i tabletki ekstazy.
Obie kobiety zostały zatrzymane i przewiezione do olsztyńskiej komendy. W wyniku przesłuchania usłyszały zarzut posiadania zakazanych substancji. Zgodnie z kodeksem karnym może im teraz grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie tysiąca złotych, które zostały znalezione i zabezpieczone w wyniku przeszukania lokalu należącego do kobiet.
http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/48988,Olsztyn-Odpowiedza-za-posiadanie-narkotykow.html
You might also like
Olsztynianie znów mogą korzystać z ul. Pieniężnego
Olsztynianie znów mogą korzystać z ul. Pieniężnego. Przebudowywany od kwietnia trakt został oddany do użytku w nocy z piątku na sobotę. Niewielka część prac realizowana będzie jeszcze w następnym roku.
Olsztyński Szpital Miejski zmienia zasady funkcjonowania w związku z zakażeniem koronawirusem
Zmiany w funkcjonowaniu Szpitala Miejskiego w Olsztynie po wykryciu przypadków zakażenia koronawirusem w placówce. Decyzją kadry zarządzającej zamknięto blok operacyjny w budynku przy ul. Niepodległości 44, wstrzymano przyjęcia do oddziałów
Nowe Kierunki w “Medyku”
Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie rozpoczęła nowy rok szkolny z nowymi kierunkami. Dziś podczas spotkania z marszałkiem województwa Jackiem Protasem, dyrektor szkoły Jolanta Kłoczewska opowiedziała o szerokiej ofercie

