W Olsztynie pękły szyny tramwajowe
Na skrzyżowaniu ulic Wilczyńskiego i Sikorskiego pękły szyny tramwajowe. Kursy linii tramwajowych numer 1 i 2 zostały wstrzymane.
Problem zgłosił motorniczy. Na miejscu natychmiast pojawili się pracownicy nadzoru ruchu, którzy potwierdzili pęknięcie szyn i wstrzymali kursy linii tramwajowej numer 1 i 2. MPK z kolei całą sytuację zgłosiło firmie, która jest wykonawcą tego odcinka. Na czas utrudnień w ruchu tramwajowym uruchomiono zastępcze linie autobusowe Z-1 oraz Z-2. Będą one kursowały wzdłuż trasy wstrzymanych linii tramwajowych.
Przedstawiciele firmy, która jest wykonawcą pękniętego odcinka szyn tramwajowych zapewnili, że problem powinien zniknąć jeszcze dziś.
Źródło: Radio Olsztyn
You might also like
Rusza “Warmia Rebelia Kultury”
“Warmia: Rebelia Kultury” to niekonwencjonalna inicjatywa artystyczna łącząca różnorodne dziedziny sztuki. Od 5 do 27 października widzowie i słuchacze będą mogli wybierać spośród licznych wydarzeń odbywających się na Warmii, związanych
Prace drogowe w Gutkowie przesunięte z uwagi na upał
We wtorek miały zacząć się prace związane z układaniem asfaltu na tzw. drogach trzeciorzędnych. Wykonawca zmuszony został do przesunięcia rozpoczęcia robót. Przyczyną są zapowiadane wysokie temperatury. Asfalt musi być układany
W Olsztynie szukają dawców szpiku kostnego dla 11-letniego Pawła
Potrzebny genetyczny bliźniak dla 11-letniego Pawła z Olsztyna. Do pomocy włączył się Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki oraz Fundacja DKMS, które zorganizują w Olsztynie Dzień Dawcy Szpiku. W stolicy Warmii i Mazur