Krupoliny: Nielegalna produkcja alkoholu przyczyną eksplozji w budynku mieszklanym

Krupoliny: Nielegalna produkcja alkoholu przyczyną eksplozji w budynku mieszklanym

Nielegalna produkcja alkoholu prawdopodobną przyczyną eksplozji w budynku mieszkalnym w Krupolinach pod Barczewem. Jedna osoba jest ranna, czternaście zostało ewakuowanych.

Do wybuchu doszło wczoraj po godzinie 19.  Kompletnie zniszczone są dwa mieszkania na parterze dwupiętrowego budynku. W czasie wybuchu w mieszkaniu zawaliły się dwie ściany działowe. Jedna z nich uszkodziła sąsiednie mieszkanie. Z budynku ewakuowano 14 osób. Rannego mężczyznę, z podejrzeniem urazów wewnętrznych, przewieziono do szpitala.
Na miejsce przybyło siedem zastępów straży pożarnej z Olsztyna i Barczewa. Dwa mieszkania są całkowicie zniszczone i nie nadają się do zamieszkania, ale konstrukcja budynku nie jest naruszona. Część osób nocowała u swoich rodzin, a część otrzyma lokale zastępcze.

https://olsztyn.onet.pl/nielegalna-produkcja-alkoholu-spowodowala-eksplozje-pieca-dwa-mieszkania-zniszczone/f8pn0jr

Previous Sąd Rejonowy w Olsztynie uniewinnił byłego prezydenta miasta
Next Szczęśliwego Nowego Roku !

You might also like

Wiadomości Region

Ptasia grypa: Trwają kontrolę gospodarstw w regionie

Po stwierdzeniu ogniska wyjątkowo zjadliwej ptasiej grypy na dwóch fermach w gminie Gietrzwałd kontynuowane są kontrole dużych i małych ferm oraz gospodarstw pod kątem wdrażania bioasekuracji. Do tej pory w

Wiadomości Olsztyn

Maluchy w obronie pszczół

3 fiatów 126p, a w nich kilkudziesięciu miłośników pszczelarstwa. Olsztyn był wczoraj jednym z punktów na trasie “Rajdu w obronie pszczół”. Akcja rozpoczęła się w Krakowie 9 września i zakończy

Wiadomości Region

Policja poszukuje świadków wypadku na jeziorze Roś

W niedzielę na jeziorze Roś mężczyzna wypadł z łodzi żaglowej. Policjanci, strażacy oraz ratownicy MOPR natychmiast podjęli działania, by odszukać tego człowieka. Czynności poszukiwawcze wciąż są prowadzone, ale nie odnaleziono