22 – latek potrącony na ulicy Sielskiej potrzebuje krwi
W niedzielę po godzinie 17.00, 22- letni mężczyzna został potrącony przez jadący ulicą Sielską pojazd marki BMW. Mężczyzna przechodził przez ulicę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. W stanie ciężkim przewieziony został do olsztyńskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
O godzinie 17.00 na ulicy Sielskiej w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej kierujący pojazdem marki BMW potrącił przechodzącego przez jezdnię 22-letniego mieszkańca Olsztyna. Młody mężczyzna przechodził przez ulicę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. 22-latka w stanie ciężkim przetransportował do olsztyńskiego szpitala. Ulica Sielska zaraz po zdarzeniu była całkowicie zablokowana. 33-letni kierowca bmw był trzeźwy. Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego wypadku drogowego.
Rodzina i znajomi apelują o pomoc dla potrąconego. Jego stan jest bardzo ciężki. Mężczyzna potrzebuje rzadkiej krwi 0Rh- i BRh-. Każdy, kto może pomóc Danielowi proszony jest o oddanie krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie (ul. Hanki Sawickiej 27) z dopiskiem: “Dla Daniela Dylaka”.
http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/7265,Olsztyn-Potracenie-pieszego.html
You might also like
Olsztyniacy godni naśladowania
W Olsztynie odbyła się 14. gala konkursu Godni Naśladowania. Wyjątkowe wydarzenie gościło w murach olsztyńskiego zamku. Konkurs od 14 lat organizuje Wojewódzka Rada Organizacji Pozarządowych oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Celem
Na początku września kolejne drogi zostaną wyłączone z ruchu
W nocy z 1 na 2 września nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Żurawiej, Kresowej i Kordeckiego. W związku z rozpoczęciem inwestycji pn. “Budowa ciągu dróg trzeciorzędnych ulic: Gościnnej, Kresowej,
Trwa dochodzenie w sprawie wpisu J. Kijowskiego dotyczącego partii Kukiz’15
Policja w Ciechanowie pod nadzorem miejscowej prokuratury prowadzi dochodzenie dotyczące obraźliwego wpisu dotyczącego partii Kukiz ’15, jaki na portalu fb zamieścił reżyser i dyrektor olsztyńskiego teatru Janusz Kijowski, prywatnie –