33 – letni wędkarz utonął w jeziorze Orzyc

33 – letni wędkarz utonął w jeziorze Orzyc

33-latek utonął w jeziorze Orzyc koło Barczewa. Do wypadku doszło w niedzielę około południa.

W niedzielę na jeziorze Orzyc wywróciła się łódź wiosłowa, którą pływali dwaj mężczyźni. Jeden z nich zdołał dopłynąć wpław do brzegu i wezwać pomoc.
Drugiego z mężczyzn wyciągnęli z jeziora strażacy, którzy rozpoczęli reanimację. Potem reanimowali go ratownicy z pogotowia. Akcja trwała ponad godzinę, ale 33-latka nie udało się uratować.
Na razie nie znane są okoliczności w jakich doszło do wywrócenia się łodzi. Policjanci poinformowali, że mężczyzna który zdołał się uratować miał półtora promila alkoholu.

 

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/utoniecie-w-jeziorze-orzyc-nie-zyje-33-latek/h4r7p

Previous W poniedziałek ma zapaść wyrok w sprawie terenu nad jeziorem Krzywym
Next Mieszkaniec Olsztyna pomógł zatrzymać pijanego kierowcę

You might also like

Wiadomości Region

Warmińsko-mazurskie samorządy starają się o wpisanie Kanału Elbląskiego na Listę UNESCO

Warmińsko-mazurskie samorządy wznowiły starania o wpisanie Kanału Elbląskiego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nowy wniosek przesłany do Narodowego Instytutu Dziedzictwa dotyczy całej drogi wodnej, a nie – jak poprzednio –

Wiadomości Region

Dlaczego inwestorzy zagraniczni stawiają na Warmię i Mazury?

Dogodne położenie, duża liczba osób gotowych do podjęcia pracy i ich kwalifikacje, ceny nieruchomości, atrakcyjność turystyczna regionu oraz możliwość współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami to główne czynniki zachęcające zagraniczne firmy do

Wiadomości Kraj

17 – latek zginął w wypadku samochodowym

Policjanci z Lidzbarka i Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 17-latek. Chłopak kierował motocyklem nie posiadając do tego uprawnień i uderzył w drzewo. We wtorek po