61 – latek ukrył się przed policją pod łóżkiem

61 – latek ukrył się przed policją pod łóżkiem

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 61-letniego Krzysztofa O., który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za rozbój. Podczas sprawdzania adresu pod którym mógł przebywać, uwagę policjantów najpierw przykuły osoby wchodzące do mieszkania po drabinie, a potem dźwięk dobiegający spod łóżka – okazało się, że tam właśnie schował się poszukiwany mężczyzna.

Policjanci z  Olsztyna przez dwa tygodnie szukali mężczyzny, który uchylał się od odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. 69-latek poszukiwany był za rozbój i wszelkimi sposobami próbował uniknąć kontaktu z funkcjonariuszami.
Wczoraj  po południu policjanci uzyskali informację, że Krzysztof O. może przebywać w jednym z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Drzwi do mieszkania mieszczącego się na wysokim parterze były zamknięte. W pewnym momencie policjanci zauważyli, że z okna mieszkania wysuwa się drabina, po której do środka weszło czterech mężczyzn. Ostatni z nich wciągnął za sobą drabinę.
Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania w środku przebywało czterech mężczyzn i jedna kobieta. Jak ustalili policjanci, lokatorzy wchodzili przez okno ponieważ zgubili klucz do drzwi wejściowych. Podczas legitymowania mieszkańców policjantów zaniepokoiły odgłosy dobiegające z łóżka. Po sprawdzeniu okazało się, że właśnie tam schował się poszukiwany mężczyzna.
Poszukiwanego listem gończym Krzysztofa O. mundurowi odwieźli do aresztu śledczego, gdzie spędzi on najbliższe dwa lata.

http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/33508,Olsztyn-Do-mieszkania-wchodzili-po-drabinie-a-poszukiwany-ukrywal-sie-w-lozku.html

Previous Perła Samorządu 2017 trafiła w ręce Olsztyna
Next Olsztyński tabor wzbogacił się o nowoczesny pojazd

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Modernizacja Dworca Zachodniego ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu

Przed końcem lipca powinna zacząć się modernizacja Dworca Zachodniego. PKP wybrało wykonawcę robót. Przebudowę obiektów na stacji przy Starym Mieście zrealizuje konsorcjum firm z Warszawy i Bytomia. Inwestycja ma wartość

Wiadomości Olsztyn

Opublikowano wstępny raport z przyczyn wypadku Antonowa

Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych opublikowała wstępny raport z badania przyczyn wypadku Antonowa na lotnisku w olsztyńskich Dajtkach, do którego doszło 8 czerwca tego roku. Samolot spadł na las około

Wiadomości Olsztyn

Proces biegłej sądowej Beaty W. został odroczony do kwietnia

Biegła sądowa, lekarka Beata W., oskarżona o błędne określenie przyczyny zgonu stwierdziła przed sądem, że dziś jej opinia w tej sprawie byłaby taka sama. Zdaniem biegłej aptekarka z Olsztyna została