Akcja “Znicz”- wyjątkowo duża ilość wypadków i kolizji

Akcja “Znicz”- wyjątkowo duża ilość wypadków i kolizji

Od 31 października do 2 listopada do północy doszło do 266 wypadków, w których zginęły 32 osoby – poinformowała Komenda Główna Policji podsumowując trzeci dzień akcji „Znicz”.

Ze wstępnych danych wynika, że w piątek 2 listopada doszło do 79 wypadków, w których 96 osób zostało rannych, a 11 straciło życie. To oznacza, że od początku akcji “Znicz”, czyli od środy, w całym kraju doszło do około 266 wypadków, w których zginęły 32 osoby, a obrażenia odniosło 314.
KGP podaje, że w tych dniach policjanci podjęli 48 tys. interwencji. W tej liczbie zawierają się kontrole drogowe oraz wszystkie inne zdarzenia, do których wzywani byli funkcjonariusze.
Akcja “Znicz” na drogach trwa od 31 października od godz. 6, do 4 listopada do godz. 22. Największej liczby patroli można się będzie spodziewać na trasach wyjazdowych z największych miast oraz w pobliżu cmentarzy.

https://olsztyn.onet.pl/akcja-znicz-liczba-zabitych/eqddbvy

Previous Wiceprezes Sądu Rejonowego w Kętrzynie zatrzymany podczas jazdy pod wpływem alkoholu
Next Świetny wynik kwesty na olsztyńskich cmentarzach

You might also like

Wiadomości Kraj

Zmiany w umowach zlecenia i o świadczenie usług po styczniu 2017r.

Wraz z  nowelizacją ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, która wchodzi w życie dnia 01 stycznia 2017 r.  ustawodawca wprowadził nowe regulacje dotyczące sposobów obliczania i wypłaty  wynagrodzeń  wynikających z

Wiadomości Kraj

Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci trzylatki z Rybnika

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie śmierci trzyletniej dziewczynki, która w czerwcu zmarła w nagrzanym samochodzie w Rybniku. Ojciec, który przez nieuwagę zostawił dziecko w aucie, dobrowolnie poddał

Wiadomości Kraj

Katarzyna W. winna zabójstwa półrocznej córki

Katarzyna W. jest winna zabójstwa swojej półrocznej córki Magdy oraz sprowadzania śledztwa na fałszywe tory – orzekł Sąd Okręgowy w Katowicach. Kobieta została skazana na karę łączną 25 lat więzienia.