Bartoszyce: Zatrzymano 31-latka poszukiwanego 4 listami gończymi
Bartoszyccy policjanci zatrzymali 31-latka poszukiwanego 4 listami gończymi od połowy 2015 roku. Jak się okazało, mężczyzna przez ten czas przebywał w więzieniu tyle, że w Niemczech. Mieszkaniec gminy Sępopol wrócił do domu 2 dni temu, dziś został zauważony i rozpoznany jako poszukiwany. Mężczyzna jest już za kratami aresztu śledczego.
Dziś policjanci z bartoszyckiej prewencji patrolując teren miasta, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, którego jeden z funkcjonariuszy rozpoznał, jako poszukiwanego kilkoma listami gończymi. Faktycznie, po wylegitymowaniu przechodnia okazało się, że jest nim 31-latek poszukiwany 4 listami gończymi za przestępstwa skarbowe.
Mieszkańca gminy Sępopol, wymiar sprawiedliwości szukał przez ostatnie 2 lata. Okazało się, że ten czas 31-latek spędził w Niemczech, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za popełnione tam przestępstwa. Mężczyzna już jest w areszcie, gdzie spędzi najbliższe 135 dni.
http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/36680,Bartoszyce-Zatrzymali-poszukiwanego-4-listami-gonczymi.html
You might also like
Iława: Trwa śledztwo w sprawie śmierci 35 – latki i dwóch noworodków
Prokuratura w Iławie prowadzi śledztwo w sprawie podejrzenia dzieciobójstwa. Wszczęto je po informacji z miejscowego szpitala, do którego w czwartek przywieziono 35-letnią kobietę z silnym krwotokiem z dróg rodnych. Pacjentka
Świętajno: Zabezpieczono blisko 200 g marihuany
Blisko 200 gramów marihuany zabezpieczyli oleccy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie gminy Świętajno. Właściciel zakazanych środków wyhodował je na własnej plantacji. Oleccy policjanci podejrzewali, że jeden z mieszkańców
Węgorzewo: Policja uniemożliwiła jazdę pijanemu kierowcy szkolnego autobusu
Węgorzewscy policjanci ruchu drogowego prowadząc akcję „Bezpieczna droga do szkoły” zatrzymali kierowcę autobusu, który wiózł dzieci do szkoły. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał blisko promil alkoholu w organizmie.

