Dwanaście osób trafiło do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla

Dwanaście osób trafiło do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla

Dwanaście osób trafiło do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla. Najbardziej ucierpiała 35-letnia kobieta, która straciła przytomność w łazience.

Kobieta straciła przytomność w łazience swojego mieszkania w kamienicy przy Żeromskiego 3 w Olsztynie. Nieprzytomną 35-latkę z wanny wyciągnął mąż. Mężczyzna zawiadomił także o sytuacji służby.
35-latkę zabrała do szpitala załoga karetki pogotowia. W drodze do niego kobieta odzyskała przytomność.
Ratownicy ewakuowali także 14 osób z innych mieszkań w tej kamienicy. Wśród nich troje dzieci i starszą kobietę. Jedenaścioro z nich trafiło do szpitala na obserwację.

Źródło: http://olsztyn.wm.pl/183426,Zatrucie-czadem-na-Zeromskiego-12-osob-w-szpitalu.html#axzz2nooXOGhN

Previous Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa Piotra G.
Next Świąteczny kiermasz produktów sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Aresztowano 32 – latka podejrzanego o napad na kobietę korzystającą z bankomatu

Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec Łukasza K., który jest podejrzany o usiłowanie rozboju. Mężczyzna miał przyłożyć nóż do szyi kobiety wypłacającej pieniądze z bankomatu. Zdarzenie miało miejsce na początku września.

Wiadomości Olsztyn

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 4 nieuczciwych przedsiębiorców

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Olsztyna wspólnie z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe w Olsztynie zatrzymali 4 osoby, w tym 2 olsztyńskich przedsiębiorców, którzy pod przykrywką legalnie działających firm

Wiadomości Olsztyn

W olsztyńskiej wodzie ponownie znaleziono bakterie coli

W środę Stacja Uzdatniania Wody Zachód została wyłączona z użytkowania. W pobranych rutynowo próbach wody stwierdzono obecność bakterii z grupy coli. Wyłączenie stacji nie powoduje zakłóceń w dostawie wody. Woda