letnie atrakcje w OSiR w Olsztynie

letnie atrakcje w OSiR w Olsztynie


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 19/06/2019 - 01/09/2019
Całodniowe

Lokalizacja
CRS Ukiel Olsztyn

Kategorie


Olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na wakacje specjalną ofertę atrakcji.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie proponuje dziecieom i młodzieży wiele różnych form aktywności sportowej. „Będziemy działać w wielu obszarach sportu i rekreacji i na wielu poziomach zaawansowania. W wielu dyscyplinach sportu i w przeróżnych obiektach sportowych” — czytamy w komunikacie OSiR-u.

W grafiku znaleźć można niemalże wszystko. Dostępne będą zajęcia m.in. z piłki nożnej, siatkówki i siatkówki plażowej, tenisa stołowego, squasha, deskorolki, szermierki, judo, gimnastyki czy pływania!

„Oddajemy do waszej dyspozycji piękny kompleks w CRS Ukiel, gdzie można zażywać sportów wodnych, w chłodniejsze dni proponujemy Wam odwiedziny w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska czy legendarnej Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie urządzimy Strefę Sportu i Rekreacji” — zachęcają pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Szczegółowy grafik dostępnych zajęć dostępny jest >>>tutaj

Źródło: OSiR Olsztyn

Previous Olsztyńskie Lato Artystyczne
Next XLI Olsztyńskie Koncerty Organowe

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kasia123/domains/olsztyniak.pl/public_html/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!