Rodzinny konkurs na Czytusiową bajkę-pomagajkę


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 26/04/2018 - 30/05/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie

Kategorie Nie Kategorie


baner-2-461870

Jeżeli snucie ciekawych opowieści jest codziennym rytuałem waszej rodziny, jeśli kochacie wspólnie wyprawy do krainy wyobraźni i wcielanie się w bajkowe postaci, to Miejska Biblioteka publiczna przygotowała dla was niecodzienne wyzwanie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie ogłasza rodzinny konkurs na Czytusiową bajkę-pomagajkę, w którym, wspólnie z rodzicami i rodzeństwem, możecie stworzyć bajkę terapeutyczną. Warunek? Bohaterem koniecznie musi być Czytuś – maskotka akcji Olsztyn Czyta.

Prace wykonane w dowolnym formacie i przy wykorzystaniu dowolnych technik graficznych należy złożyć w jednej z filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w terminie do 30 maja 2018 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 6 czerwca 2018 r. zaś wręczenie nagród odbędzie się 9 czerwca 2018 r. o godz. 12.00 w bibliotece Abecadło (al. Piłsudskiego 16), podczas zakończenia obchodów Dni Literatury Dziecięcej (których program ogłosimy niebawem).

Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy fantastyczne nagrody:

-I miejsce – karta prezentowa do salonów sieci Empiku o wartości 300 zł, abonament na wypożyczanie mediów w Planecie 11 oraz bibliotece Abecadło na 6 m-cy,

-II miejsce – zestaw książek oraz abonament na wypożyczanie mediów w Planecie 11 oraz bibliotece Abecadło na 3 m-ce,

-III miejsce – książka oraz abonament na wypożyczanie mediów w Planecie 11 oraz bibliotece Abecadło na 1 m-c.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz wyznaczniki bajki terapeutycznej znajdziecie w REGULAMINIE konkursu na www.mbp.olsztyn.pl

Previous Jam Session by Qźnia
Next Salsa Latina Fiesta

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.