Śpiewające obrazy


Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 02/10/2017 - 29/10/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

Kategorie


plakat-419765

Do 11 października czekają na zgłoszenie organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki w ramach Impresji artystycznych „Śpiewające obrazy”. Konkurs to przestrzeń dla solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty.

Konkurs skierowany jest do solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów prezentujących różne style i gatunki muzyczne. Organizatorzy zapraszają ludzi z pasją, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty.

Na finalistów czekają nagrody pieniężne ufundowane m.in. przez Narodowe Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Do zdobycia również cenne nagrody specjalne:

1. Profesjonalna sesja nagraniowa singla w PRO STUDIO Radia Olsztyn, w którym nagrywali m.in. Zbigniew Namysłowski, Maanam, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Dorota Miśkiewicz
2. Pakiet promocyjny o wartości 2.000 zł
3. Szkolenie sceniczno-medialne z pracy przed kamerą oraz na scenie. Będzie to dwugodzinnych warsztat w Warszawie, na który zaproszą Joanna Kondrat – wyjątkowa wokalistka, uznawana za jedną z najlepszych autorek tekstów oraz Dariusz Łukawski – znany dziennikarz, producent, reżyser oraz trener medialny

Uczestnicy konkursu mają również możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach TAJEMNICA GŁOSU, które poprowadzi Aneta Łastik – pedagog, uznana piosenkarka mieszkająca na stałe w Paryżu; wypracowała własny system pracy nad głosem, o którym pisze w swoich książkach: „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy” oraz „Wewnętrzne dziecko”.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

***
Ogólnopolski Konkurs Piosenki odbędzie się 28 października br. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Całość zakończy koncert galowy z udziałem laureatów i wyjątkowego artysty – ØRGANKA, na który zapraszamy 29 października 2017 r .

Zapisy poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na www.ckit.mra

Previous Wystawa malarstwa
Next Modele zabytkowych obiektów Olsztyna w ratuszu

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.