Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku na krajowej 16

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku na krajowej 16

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku na trasie krajowej numer 16. Na wysokości Kromerowa między Olsztynem a Biskupcem zderzyły się: motocykl i cztery osobowe auta.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 17. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca jednego z samochodów stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dwoje rannych motocyklistów było reanimowanych przez ratowników pogotowia. Mężczyzna zmarł, a jego ciężko ranną żonę zabrał do szpitala w Olsztynie śmigłowiec ratownictwa medycznego. Przez kilka godzin na miejscu wypadku pracowali policjanaci i prokurator.
W niedzielę na warmińsko-mazurskim odcinku krajowej 16 miały miejsce aż trzy wypadki. Dwa z nich wydarzyły się na odcinku Kisielice – Iława. W okolicach Stradomna dachował samochód osobowy, a niespełna 100 metrów dalej inne auto uderzyło w drzewo. Ranna została jedna osoba.

http://ro.com.pl/wypadek-na-krajowej-16-droga-jest-zablokowana/01300863

Previous Kobiety planują "czarny protest"
Next W całym kraju odbyły się "czarne protesty"

You might also like

Wiadomości Region

Ełk: 30 – latek groził znajomej, że ją zabije

30- letni, pijany mężczyzna wymachiwał tasakami i groził swojej znajomej śmiercią. Do zdarzenia doszło w Ełku. Agresywny mężczyzna trafił do aresztu. Świadkowie zdarzenia wezwali policję, po tym jak widzieli, że

Wiadomości Kraj

Od dzisiaj następuje zmiana obowiązujących obostrzeń

Od dzisiaj ponownie działają hotele, kina, teatry, boiska zewnętrzne, baseny i stoki narciarskie. Nowe wytyczne związane z pandemią COVID-19 obowiązywać mają do końca lutego. Wprowadzone zmiany łagodzą obostrzenia w obszarze

Wiadomości Region

Elbląg: Zamknięto wystawę zdjęć artystek będących ze sobą w homoseksualnym związku

Na polecenie władz Elbląga miejska galeria sztuki zamknęła wystawę zdjęć artystek będących ze sobą w homoseksualnym związku. Magistrat uznał, że fotografie przedstawiające sesje ślubne obu kobiet kolidują z prezentowaną w