Katastrofa samolotu pasażerskiego nad Egiptem

Katastrofa samolotu pasażerskiego nad Egiptem

Samolot pasażerski linii EgyptAir zniknął dziś z radarów tuż po wejściu w przestrzeń powietrzną Egiptu. Władze linii lotniczych potwierdziły katastrofę i rozbicie się maszyny.

Airbus A320 leciał z Paryża do Kairu, a na jego pokładzie było 66 osób. Grecka telewizja podała, że odnaleziono szczątki egipskiego samolotu, natomiast minister lotnictwa Egiptu poinformował, że bardziej prawdopodobny był atak terrorystyczny, niż usterka samolotu. Także szef rosyjskiego FSB uważa, że doszło do zamachu. Stacja CNN poinformowała, że powodem katastrofy była bomba znajdująca się na pokładzie maszyny.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/katastrofa-egipskiego-samolotu-linii-egyptair/lm4fcz

Previous Stan operowanych pacjentów w śpiączce jest stabilny
Next Z jeziora Ukiel wyłowiono ciało 66 - latki

You might also like

Wiadomości Świat

Zamach w Nicei we Francji

Zamach w Nicei we Francji. Rozpędzona ciężarówka wjechała w tłum ludzi na Promenadzie Anglików, następnie kierowca otworzył ogień. W zamachu zginęły co najmniej 84 osoby, rannych zostało ponad sto kolejnych.

Uncategorized

Samolot linii EgyptAir zniknął z radarów. Na pokładzie 69 osób.

Samolot linii EgyptAir lecący na trasie Paryż Kair zniknął z radarów, po przekroczeniu granic Egiptu. Na pokładzie znajdowało się 69 osób. Przyczyny braku kontaktu nie są jeszcze znane.

Wiadomości Świat

9 osób zostało oskarżonych o ustawianie przteragów w szpitalach

Jest akt oskarżenia przeciwko dziewięciu osobom, które miały ustawiać przetargi na żywność i usługi dla szpitali w Puławach (woj. lubelskie), Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie,) oraz w Ostrołęce i Pruszkowie (woj. mazowieckie).