Kętrzyn: Dwie osoby  trafiły do szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla

Kętrzyn: Dwie osoby trafiły do szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla

Dwie osoby wczoraj wieczorem trafiły do szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Kętrzynie.

Dwie starsze osoby zostały przewiezione do szpitala z objawami podtrucia. Dodatkowo ewakuowano czteroosobową rodzinę, która przebywała w mieszkaniu obok. Po wywietrzeniu lokalu, czujniki wskazywały zerowy poziom stężenia tlenku węgla. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/malzenstwo-podtrute-tlenkiem-wegla-w-ketrzynie/8sz44

Previous 59 - latek wpadł pod ruszający autobus
Next Na olsztyńskich cmentarzach trwa kwesta na rzecz ratowania starych nekropolii

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Giżycko: 4 miesiące więzienia za strzelanie do kota z wiatrówki

Sąd Rejonowy w Giżycku skazał mężczyznę oskarżonego o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad kotem na karę czterech miesięcy pozbawienia wolności. Paweł S. otrzymał również zakaz posiadania zwierząt na okres

Wiadomości Kraj

Dwie osoby poparzone w wyniku wybuchu butli z gazem w Kiemławkach Wielkich

Dwie osoby zostały poparzone w wyniku wybuchu butli z gazem, do którego doszło w budynku wielorodzinnym w Kiemławkach Wielkich. Na czas trwania akcji gaśniczej ewakuowano ponad 30 lokatorów sąsiednich mieszkań.

Wiadomości Region

Samorządowcy podsumowali inwestycje zakończone w 2015 roku

Uruchomienie nowego środka transportu – tramwajów w Olsztynie, budowa Term Warmińskich i lotniska w Szymanach to duże inwestycje zakończone w 2015 r. na Warmii i Mazurach. Powstałe dzięki unijnym dotacjom