Nidzica: 20 – latek zatrzymany za próbę wykorzystania seksualnego nieletniej

Policjanci z Nidzicy zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który przyjechał do Nidzicy, by wykorzystać seksualnie 14-letnią dziewczynę, z którą korespondował przez internet.

Nidzicka policja poinformowała w komunikacie, że 20-latek z południa Polski poznał 14-latkę z Nidzicy przez internet. Para wymieniała między sobą korespondencję, policja podała, że mężczyzna wysyłał 20-latce treści pornograficzne.

W ubiegłym tygodniu mężczyzna przyjechał pociągiem do Nidzicy i przyszedł do szkoły, w której uczyła się 14-latka. Pracownicy szkoły poinformowali policję, że na jej terenie “przebywa nieznany dorosły mężczyzna, który niepokojąco zachowuje się w stosunku do nastoletniej uczennicy”.
Gdy mężczyzna zorientował się, że wzbudził zainteresowanie pracowników szkoły, natychmiast z niej wyszedł. Policjanci zatrzymali go kilka kilometrów dalej.

– Zabezpieczony materiał dowodowy pozwolił wnioskować, że mężczyzna miał zamiar wykorzystać seksualnie małoletnią, z którą korespondował wcześniej przez internet – podała policja informując, że 20-latek został aresztowany na 3 miesiące za prezentowanie treści pornograficznych małoletniej poniżej lat 15. Zatrzymanemu grozi do 3 lat więzienia.

https://www.onet.pl/informacje/onetolsztyn/warminsko-mazurskie-chcial-wykorzystac-14-latke-mezczyzna-w-areszcie/836w7g9,79cfc278
Previous 18 - stki nowymi ogniskami koronawirusa
Next Budowa drogi Via Baltica idzie w dobrym tempie

You might also like

Wiadomości Region

Mieszkaniec Olsztynka podszywał się pod wolantariusza WOŚP

Zarzuty usiłowania oszustwa usłyszał mieszkaniec Olsztynka. Podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierał w Olsztynie datki do puszki, mimo iż nie był do tego uprawnionym. Może mu grozić nawet 8

Wiadomości Region

Cztery osoby zginęły w wypadku koło Nidzicy

Cztery osoby zginęły dzisiaj w wypadku na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Rączki koło Nidzicy, jedna osoba jest ciężko ranna – poinformowała policja. Droga na tym odcinku jest zablokowana.

Wiadomości Region

Województwo warmińsko-mazurskie otrzyma prawie 30 mln złotych na rozwój dróg

Rząd przeznaczy o 500 milionów złotych więcej na rozwój lokalnej infrastruktury drogowej. Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z wojewodami, łącznie na ten cel zostanie przeznaczony miliard 300 milionów