Olsztyn na drugiej pozycji w prestiżowym rankingu

Stolica Warmii i Mazur zajęła drugie miejsce w prestiżowym rankingu Banku Światowego “Doing Business In Poland 2015”.

Raport Banku Światowego jest oparty o cztery kryteria: rozpoczynanie działalności gospodarczej, rejestracja własności nieruchomości, dochodzenie należności z umów i uzyskiwanie pozwoleń budowlanych. Od Olsztyna lepsza była jedynie Bydgoszcz.
Pierwsze miejsce Olsztyn dostał za dochodzenie należności z umów, natomiast 9. z uzyskiwania pozwoleń budowlanych.

Previous Dzieci z Donbasu bardzo dobrze poradziły sobie w polskich szkołach
Next 59 - letni wędkarz utonął podczas nocnej wyprawy

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Paweł Pszczółkowski został zwycięzcą XVII Biegu Jakubowego

Paweł Pszczółkowski został zwycięzcą XVII Biegu Jakubowego. Olsztynianin pokonał 10-kilometrową trasę w czasie 34 minut i 24 sekund. Bieg wystartował o 11:00 z rynku olsztyńskiego Starego Miasta. Zawodników czekała rywalizacja

W sobotę na Starym Mieście odbędzie się 17. impreza z cyklu “Bezpieczny Olsztyn”

Pokazy służb ratowniczych, konkursy oraz dużo dobrej muzyki – tak wyglądać będzie sobotnia impreza z cyklu “Bezpieczny Olsztyn.” W sobotę (9 września) na Starym Mieście o 14:00 rozpocznie się impreza