Olsztyn poszukuje chętnych do promocji poza granicami kraju

Olsztyn poszukuje chętnych do promocji poza granicami kraju

50 tys. zł przeznaczy Olsztyn na promocję poza granicami kraju. Miasto poszukuje chętnych do realizacji działań promocyjnych.

Olsztyn to nie tylko piękne krajobrazy, ale również nowoczesna infrastruktura rekreacyjno-sportowa oraz bogata baza noclegowa. Z tego względu z roku na rok miasto odwiedza coraz więcej turystów, również z zagranicy. Na wybór Olsztyna jako miejsca docelowego podczas urlopu wpływają także kampanie promocyjne, które miasto prowadzi w Polsce i za granicą. W tym roku na działania marketingowe poza granicami kraju zarezerwowano 50 tys. zł.
Miasto poszukuje chętnych do realizacji działań promocyjnych. W tym celu ogłoszono otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie promocji Olsztyna poza granicami Polski. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych.
Oferty należy składać w Wydziale Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych przy ul. Knosały 3/5, bud. A pok. 27 lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta, pl. Jana Pawła II 1, pok. 20 lub wysłać pocztą na adres Urząd Miasta Olsztyna – Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych, Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn, z dopiskiem “otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresu promocji Olsztyna poza granicami Polski”. Oferty można składać do 30 marca.

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/konkurs-na-kreowanie-wizerunku-olsztyna-za-granica.html

Previous 85 - latek padł ofiarą niesmacznego "żartu" pracownicy banku
Next Rozpoczęło się sadzenie kwiatów na olsztyńskich ulicach

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Pościg i strzały ostrzegawcze na ul. Warszawskiej

Dwóch mężczyzn podejrzewanych o oszustwo “na wnuczka” zatrzymali po pościgu i obławie policjanci w Olsztynie. Funkcjonariusze oddali strzały ostrzegawcze, po tym, jak mężczyźni chcieli przejechać próbującego zatrzymać ich policjanta. W

Wiadomości Olsztyn

Policja wodna uratowała 60 – letniego sternika

Policyjni wodniacy wyciągnęli z wody sternika, który wypadł z żaglówki. To pierwsza w tym sezonie taka akcja. Funkcjonariusze pomogli 60-letniemu mężczyźnie, który wpadł do wody, po tym jak na jeziorze

Wiadomości Olsztyn

Zidentyfikowano mężczyznę odpowiedzialnego za potrącenie na przejściu dla pieszych

Niedawno olsztyńscy policjanci opublikowali nagranie z kamer monitoringu, na którym widać jak kierowca potrącił kobietę, a następnie odjechał z miejsca nie udzielając jej pomocy. Już następnego dnia w komendzie rozdzwoniły