Olsztyn w sieci Use – It

Olsztyn w sieci Use – It

Kolejna odsłona map Use-It z Olsztynem.Stolica Warmii i Mazur dołączyła do miast przedstawianych w tym niezwykłym wydawnictwie w poprzednim roku. Teraz pojawiła się nowa edycja tej międzynarodowej mapy.

Inicjatorami opracowania mapy Use-It dla naszego miasta jest m
odzież ze stowarzyszenia Olsztyn 2.0. Stolica Warmii i Mazur – jako jedyne polskie miasto – znalazła się pośród niemal 40 miejsc, m.in. Brukseli, Oslo i Porto.
Druk mapy, podobnie jak w poprzednim roku, sfinansował samorząd Olsztyna. Dziewięć tys. egzemplarzy wydawnictwa trafi do punktów informacji turystycznej miast partnerskich, olsztyńskich lokali, rozdawane będą także podczas targów turystycznych. Mapy w wersji cyfrowej można pobrać ze strony internetowej sieci, a także w aplikacji na telefon.
Poza zabytkami i typowymi miejscami do zwiedzania, na mapie oznaczone są też szczególnie wyróżniające się restauracje, kawiarnie i puby, będące ulubionymi i polecanymi przez samych mieszkańców. To także propozycje tras spacerowych, rubryki z poradami językowymi oraz opisów cyklicznych wydarzeń i produktów regionalnych.

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/kolejna-odslona-map-use-it-z-olsztynem.html

Previous Szymany uruchomią loty do niemieckiej Bremy
Next Ogromny sukces "BIegu na sześć ton"

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Były prezes “Pojezierza” otrzyma ponad 600 tys. odszkodowania

Sąd Okręgowy w Olsztynie zasądził 611 tys. zł dla byłego szefa spółdzielni mieszkaniowej “Pojezierze” w Olsztynie Zenona P. za niesłuszne aresztowanie w 2005 i 2006 roku. P. zarzucano szereg nieprawidłowości

Wiadomości Olsztyn

W majowy weekend odbędzie się pierwsza edycja akcji „Olsztyn za pół ceny”

W majowy weekend odbędzie się pierwsza edycja akcji „Olsztyn za pół ceny”. W tym okresie firmy świadczące usługi noclegowe, gastronomiczne i rozrywkowe przygotowały specjalną ofertę dla mieszkańców Olsztyna oraz turystów

Wiadomości Olsztyn

Przed olsztyńskim sądem rozpoczął się od nowa proces byłej prezes spółdzielni mieszkaniowej Domator w Olsztynie

Przed olsztyńskim sądem w środę rozpoczął się od nowa proces byłej prezes spółdzielni mieszkaniowej Domator w Olsztynie oskarżonej m.in. o przywłaszczenie ponad 90 tys. zł i działanie na szkodę spółdzielni.