Olsztynek: Dwie ofiary awantury w gospodarstwie agroturystycznym

Olsztynek: Dwie ofiary awantury w gospodarstwie agroturystycznym

Dwie osoby zmarły od ciosów noża, a jedna została ranna podczas awantury, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego – podała warmińsko-mazurska policja.

Policję zawiadomiono o szarpaninie, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek. Jeden z uczestników zranił nożem trzech innych mężczyzn. Mimo udzielonej pomocy medycznej dwóch z nich nie udało się uratować. Trzeci z ranionych został przewieziony do szpitala.
Policja zatrzymała 28-letniego napastnika i trzy inne osoby, które przebywały w tym miejscu, aby wyjaśnić, czy one również uczestniczyły w szarpaninie czy były jej świadkami.
Wszystkie ofiary i uczestnicy tego zdarzenia to obcokrajowcy. Jak przyznał, policjanci ustalają jeszcze ich tożsamości i z jakiego kraju pochodzą. Według lokalnych mediów, prawdopodobnie byli to pracujący w Polsce Hindusi.
Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem olsztyńskiej prokuratury.

https://olsztyn.onet.pl/olsztynek-nozownik-ranil-trzy-osoby/6hx8lnc

Previous OSiR przygotował specjalną ofertę na okres okołoświąteczny
Next Gałkowo: 65 - latek zginął w pożarze domu

You might also like

Wiadomości Region

Zdewastowano pomnik Żołnierzy Wyklętych w Wydminach

Zdewastowano pomnik Żołnierzy Wyklętych w Wydminach na Mazurach; ktoś zamalował czerwoną farbą dewizę “Bóg, Honor, Ojczyzna” umieszczoną na cokole. Zatrzymano już mężczyznę, który jest o to podejrzewany. Pomnik został zniszczony

Wiadomości Region

Tragiczny finał nocnej jazdy quadem

Tragicznie zakończyła się nocna podróż dwóch nastolatków. Około godz. 2 jechali quadem trasą wojewódzką nr 530 między Dobrym Miastem a Świątkami. W okolicach wsi Drzazgi, z nieustalonych jeszcze przyczyn, quad

Wiadomości Region

Od początku lipca można zwiedzać poniemieckie bunkry w nadleśnictwie Spychowo

W nadleśnictwie Spychowo na Mazurach powstał szlak turystyczny prezentujący fortyfikacje z czasów II wojny światowej, które są pozostałością po tzw. Szczycieńskiej Pozycji Leśnej. Poniemieckie bunkry można zwiedzać od początku lipca.