Olsztyńskie lodowisko rusza 2 listopada
Ośrodek Sportu i Rekreacji już przygotowuje się do sezonu zimowego. 2 listopada oficjalnie otwiera sezon na łyżwy w Olsztynie. Przez pierwsze dwa dni można ślizgać się za darmo.
Lodowisko czynne będzie codziennie od godziny 8:00 do 22:00, z przerwą techniczną zaplanowaną między godziną 14:00 a 15:00. Bilet normalny za 45 minut jazdy kosztuje 6zł, ulgowy 4zł. Tyle samo kosztuje wypożyczenie pary łyżew. Dla miłośników lodowego sportu, OSiR przygotował karnet na 10 wejść po 45 min w cenie 50zł.
Źródło: http://www.olsztyn.eu/pl,no_cache,aktualnosci,article,1,od-listopada-1.html
You might also like
W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym otwarto stację nawigacji satelitarnej
W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym otwarto stację pomiarową ogólnoświatowego cywilnego systemu nawigacji satelitarnej GNSS. W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym otwarto stację pomiarową ogólnoświatowego cywilnego systemu nawigacji satelitarnej GNSS.Jej zadaniem będzie wprowadzanie poprawek
Olsztyn ponownie sfinansuje seniorom szczepienia przeciwko grypie
Olsztyn wyda 35 tysięcy złotych na zaszczepienie seniorów przeciwko grypie. Miasto sfinansuje szczepionki przeciwko grypie tym mieszkańcom Olsztyna, którzy ukończyli 70 lat. W zeszłym roku w programie wzięło udział około
Rozpoczyna się Grand Prix Olsztyn City Trail
Pół roku cyklu, 10 miejsc i łącznie aż 60 biegów – tak w skrócie prezentuje się 7. edycja Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden – największy cykl biegów w Polsce.