Ostróda: 4 – latek wpadł pod nadjeżdżający samochód

Ostróda: 4 – latek wpadł pod nadjeżdżający samochód

W Ostródzie 4 – letni chłopiec będący pod opieką matki wyrwał się jej nagle i wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Olsztynie. Na szczęście skończyło się tylko na rozciętej skórze głowy i ogólnych potłuczeniach.

Wczoraj około godziny 18.00 na jednej z ulic w Ostródzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dziecka. 4-letni chłopiec wyrwał się nagle swojej matce i wbiegł na ulicę, gdzie został potrącony przez przejeżdżającego peugeota. Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane do olsztyńskiego szpitala. Po wykonaniu niezbędnych badań na szczęście okazało się, że dziecko posiada tylko ogólne potłuczenia i rozciętą skórę głowy.
http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/19339,Ostroda-4-latek-wyrwal-sie-matce-i-zostal-potracony-przez-samochod.html

Previous Operator Term Warmińskich Liderem Turystyki
Next Co oznaczają oznaczenia na oponach ?

You might also like

Wiadomości Region

Napad na zakład bukmacherski w Elblągu

We wtorek nieznany sprawca dokonał napadu na zakład bukmacherski w Elblągu przy ulicy Gwiezdnej . Podczas napadu pracownica zakładu została ranna w głowę. Kobieta trafiła do szpitala. Z relacji świadków

Wiadomości Region

Dwa śmiertelne pożary w regionie

Do dwóch pożarów doszło w Elblągu i Patrykach pod Olsztynem. W obu zginęli ludzie. Są też ranni. W Elblągu pożar wybuchł rano, na drugim piętrze wielorodzinnego budynku przy ulicy Jaśminowej.

Wiadomości Region

Policjanci wstępnie podsumowali długi weekend na drogach regionu

Od początku długiego weekendu doszło na nich do 12 wypadków, w których rannych zostało 17 osób, a policjanci zatrzymali trzydziestu nietrzeźwych kierujących. Czterech nietrzeźwych sterników zostało zatrzymanych na szlakach wodnych.