Paweł Pszczółkowski został zwycięzcą XVII Biegu Jakubowego

Paweł Pszczółkowski został zwycięzcą XVII Biegu Jakubowego. Olsztynianin pokonał 10-kilometrową trasę w czasie 34 minut i 24 sekund.

Bieg wystartował o 11:00 z rynku olsztyńskiego Starego Miasta. Zawodników czekała rywalizacja na 10-kilometrowej trasie, która ze Starego Miasta poprowadziła w okolice jeziora Długiego. Organizatorzy zmienili nieco trasę, jeden z odcinków wiódł ścieżkami Parku Centralnego.
XVII Bieg Jakubowy to przede wszystkim promocja biegania i zdrowego stylu życia. Organizatorzy jak zwykle proponują także biegaczom starty charytatywne i wsparcie Fundacji Przyszłość Dla Dzieci. W poprzednim roku bieg ukończyło ponad 500 osób.
W poprzedniej, XVI edycji Biegu Jakubowym również triumfował Paweł Pszczółkowski. Rywalizację kobiet wygrała Emilia Wołyniec z Gołdapi. Na metę przybiegła po niecałych 44 minutach.

Źródło: Radio Olsztyn

Previous 1 maja rusza druga edycja Olsztyńskiego Roweru Miejskiego
Next Zmiana organizacji ruchu na ulicy Partyzantów

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kasia123/domains/olsztyniak.pl/public_html/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

You might also like

Wiadomości Olsztyn

W Parku Kusocińskiego stanęła ławeczka Szalonego Krasnoluda

Powstało kolejne miejsce, które sprzyja rozrywce na świeżym powietrzu. Oryginalna ławeczka ze stołem do gry w szachy, warcaby i chińczyka jest nową atrakcją Parku Kusocińskiego. Ta zielona oaza niedaleko olsztyńskiego

W Olsztynie pojawią się specjalne ławki dla matek karmiących

Latem w Olsztynie pojawią się dwie ławeczki do karmienia piersią połączone z przewijakiem. Samorząd chce, by to mieszkańcy zadecydowali o ich lokalizacji. O zakup specjalnych ławek przystosowanych do przewijania i

47-latka zatrzymana za kradzież sprzętu medycznego

47-letnia mieszkanka Olsztyna zatrudniona w jednym z olsztyńskich szpitali wynosiła ze swojego miejsca pracy drogocenną aparaturę. Skradziony sprzęt trafiał pod zastaw do lombardów – uzyskane pieniądze miały pokryć długi, w