Pod Olsztynem doszło do karambolu kilkunastu aut
Pod Olsztynem na drodze S51 doszło dziś rano do karambolu kilkunastu aut. Dwie osoby zostały ranne. Policja ostrzega, że na drogach jest bardzo ślisko z powodu marznących opadów deszczu.
Na trasie Olsztyn-Olsztynek na wysokości miejscowości Miodówko zderzyło się 18 pojazdów; w zderzeniach dwie osoby zostały ranne, to kobiety w wieku około 30 lat, zostały przewiezione do szpitala.
Jak podała olsztyńska policja do kilku stłuczek, ale i wypadku doszło na trasie S 51 między Olsztynem a Olsztynkiem na wysokości miejscowości Miodówko.
W sumie w kilku zdarzeniach wzięło udział kilkanaście samochodów. Większość – jak ocenia policja – to kolizje, ale jest także wypadek, ponieważ pasażerka jednego z rozbitych samochodów ma złamaną rękę i została przez służby medyczne zabrana do szpitala.
https://olsztyn.onet.pl/karambol-kilkunastu-aut-pod-olsztynem/6q0etk0
You might also like
Policja wstępnie podsumowała wakacje na drogach regionu
Tegoroczne wakacje dobiegły końca. Ze wstępnych policyjnych danych wynika, że na drogach regionu było bezpieczniej niż rok temu. W porównaniu do ubiegłego roku na drogach Warmii i Mazur doszło do
Pijana 19 – latka wezwała policję na złość partnerowi
Lidzbarscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu, po tym jak 19-latka zgłosiła, że jej partner wszczął awanturę i jej w trakcie próbował ją udusić. Po przyjeździe funkcjonariuszy
Dzieci z Donbasu bardzo dobrze poradziły sobie w polskich szkołach
Dzieci z Donbasu, które od kilku miesięcy chodziły do polskich szkół w Stawigudzie poradziły sobie z nauką w nowym języku, z innymi programami nauczania i nowymi warunkami – oceniają dyrektorzy

