Pożar kamienicy na olsztyńskim Zatorzu – 11 rodzin starciło dach nad głową

Pożar kamienicy na olsztyńskim Zatorzu – 11 rodzin starciło dach nad głową

W nocy na olsztyńskim Zatorzu wybuchł pożar kamienicy przy ul. Zientary Malewskiej. 19 osób, które były w swoich mieszkaniach samodzielnie opuściło budynek. Nikomu nic się nie stało.

Pogorzelcy spędzili noc u rodzin i znajomych, a niektórzy skorzystali z hostelu prowadzonego przez Stowarzyszenie Barka. Osoby, które będą potrzebowały skorzystać z hostelu, najbliższą noc mogą też spędzić w hostelu Barki, a następnie zostaną przeniesione do innego hostelu.
W budynku jest zameldowanych 29 osób. Teraz pracownicy urzędu sprawdzają, ile osób zamieszkiwało lokale i ile faktycznie potrzebuje pomocy.
Ogień pojawił się około 3 nad ranem na poddaszu. Na miejscu pracowało 9 zastępów straży pożarnej.
Przyczyny pożaru ustala policja.

Źródło: Radio Olsztyn

Previous Wygraj bilet na "Tulipanową gorączkę" w Multikinie. Konkurs tylko dla Pań
Next Konkurs: Wygraj bilety na maraton filmowy ENEMEF pt.: ”NOC GROZY KINGA"

You might also like

Wiadomości Olsztyn

61 – latek zamiast kapoków użył liny cumowniczej

Na jeziorze Ukiel w Olsztynie funkcjonariusze wodnej policji zauważyli mężczyznę, który płynął łódką z małymi dziećmi. Policjanci zauważyli, że maluchy nie mają na sobie kamizelek ratunkowych. Były za to przywiązane

Wiadomości Olsztyn

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom

W sobotę 10 września obchodzimy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, czyli World Suicide Prevention Day. Olsztyński Telefon Zaufania „Anonimowy Przyjaciel” jest jednym z bardzo aktywnych ogniw zapobiegania samobójstwom w Polsce. Na

Wiadomości Olsztyn

Pijany kierowca bez prawa jazdy spowodował kolizję na ul. Krasickiego

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mazdy, który spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. W ustaleniu sprawy pomógł zapis monitoringu z Inteligentnego Systemu Transportowego. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Kodeks