Przebudowa ul. Pieniężnego dobiega końca

Przebudowa ul. Pieniężnego dobiega końca

Zbliża się zakończenie przebudowy ul. Pieniężnego. W nocy z 2 na 3 maja  wykonawca – firma Skanska – zapowiedział wprowadzenie docelowej organizacji ruchu.

Na Pieniężnego – podobnie jak przed pracami – będą trzy pasy ruchu. Dwa (w tym buspas) będą wieść w kierunku al. Piłsudskiego, jeden natomiast na południe, w stronę pl. Roosevelta.

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/pienieznego-coraz-blizej.html

Previous Pijany 35 - latek wiózł 5- letnią córkę na lotnisko
Next Rodzinny konkurs na bajkę terapeutyczną

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Proces o wyłudzenie VAT nie rozpoczął się z powodu wniosku oskarżonego

Olsztyńskiemu Sądowi Okręgowemu nie udało się dziś rozpocząć procesu gangu, który miał wyłudzić ponad 40 mln zł podatku VAT. Główny oskarżony złożył wniosek o wyłączenie sędziego ponieważ dopatrzył się, że

Wiadomości Olsztyn

Partnerskie miasto z Chin uhonorowane własną aleją

Kolejne partnerskie miasto uhonorowane w stolicy Warmii i Mazur. Tym razem swoją aleję ma chiński Weifang. Do tej pory spośród miast partnerskich swoje trakty mają francuskie Châteauroux oraz niemieckie Gelsenkirchen.

Wiadomości Olsztyn

Okradziono bankomat przy ul. Jagiellońskiej

We wtorek nad ranem nieznani sprawcy uszkodzili bankomat w Olsztynie i ukradli z niego kasetkę z pieniędzmi. Według policji podłożyli prawdopodobnie ładunek wybuchowy. Bankomat stojący przed sklepem spożywczym na ul.