Rusza kolejny etap prac na ulicy Towarowej
Rusza kolejny etap prac na ulicy Towarowej. Po weekendzie zamknięte zostanie skrzyżowanie z ulicą Stalową.
W związku z prowadzonymi pracami na ul. Towarowej, od wtorku (11 kwietnia), wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ulicą Stalową.
Na czas prac skrzyżowanie ulicy Towarowej z ulicą Stalową zostanie zamknięte. Zaplanowano objazd, który przebiegać będzie ulicą Składową i ulicą Żelazną, np. aby dojechać do ulicy Stalowej, jadąc od ronda przy ul. Dworcowej należy kierować się w ulicę Składową, a następnie w ulicę Żelazną. Podobnie od strony Barczewa.
Prace potrwają ok. dwóch tygodni. W ramach robót przebudowywana będzie sieć wodociągowa, deszczowa i kanalizacyjna.
.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zmiany-w-organizacji-ruchu-na-towarowej-schematy-video.html
You might also like
Od początku września mieszkańcy Olsztyna będą mogli głosować na projekty do budżetu obywatelskiego
Od początku września mieszkańcy Olsztyna będą mogli głosować na 155 projektów inwestycji, które mogą znaleźć się w budżecie obywatelskim na 2015 r. Na ten cel przeznaczono 3,3 mln zł. Zakończono
W Olsztynie zakończyła się rewitalizacja tartaku Raphaelsohnów
W Olsztynie zakończyła się rewitalizacja tartaku Raphaelsohnów – jedynego zachowanego reliktu dawnej dzielnicy przemysłowej Olsztyna. W połowie października w tartaku zostanie otwarte Muzeum Nowoczesności – Centrum Techniki i Rozwoju Regionu.
Dzień Dziecka w Olsztynie
W Dzień Dziecka w Olsztynie nie będzie czasu na nudę.W stolicy Warmii i Mazur pomysłów na to, jak świętować Dzień Dziecka jest mnóstwo. Każdy powinien znaleźć propozycję dla swojej pociechy.

