Straż pożarna podsumowała tegoroczną wigilię
Ponad 700 interwencji, blisko 300 pożarów i 3 ofiary śmiertelne. Straż pożarna podsumowała tegoroczną wigilię świąt Bożego Narodzenia.
Strażacy wyjeżdżali wczoraj do 729 interwencji. Było wśród nich 285 pożarów, w których śmierć poniosły 2 osoby, a kolejne 22 odniosły obrażenia.
Do tragicznych pożarów doszło wczoraj w Oleśnicy w województwie mazowieckim, gdzie zginęła jedna osoba, a także w Sosnowcu, gdzie także była jedna ofiara śmiertelna.
Rzecznik PSP dodał, że strażacy odnotowali 26 interwencji związanych z ulatnianiem się tlenku węgla. Śmiertelnie zatruła się czadem 22-letnia kobieta z Grudziądza. 16 innych osób podtruło się bardzo niebezpiecznym gazem i wymagało hospitalizacji. Przyczyny tragicznych pożarów i zatrucia wyjaśnia policja.
http://olsztyn.onet.pl/straz-pozarna-podsumowuje-wigilie/4rpzpwc
You might also like
21 – latek bez prawa jazdy zatrzymany przez grupę “Speed”
Pędzący 140 km/h na obowiązującej „dziewięćdziesiątce”, kierowca Mercedesa został zatrzymany do kontroli przez szczycieńskich policjantów z „Grupy Speed”. Jak się okazało, siedzący za kierownicą Mercedesa 21-letni mieszkaniec Warszawy, nigdy nie
Zmarł Wojciech Kilar
Zmarł Wojciech Kilar – światowej sławy kompozytor, twórca muzyki symfonicznej, kameralnej i filmowej. Miał 81 lat. Wybitny kompozytor zmarł nad ranem w Katowicach po długiej walce z chorobą. Miał 81
Podczas przygotowań do przekopu Mierzei Wiślanej odkryto ogromne złoża bursztynu
Podczas przygotowań do przekopu Mierzei Wiślanej przeprowadzono badania na obecność bursztynu. Wyniki potwierdziły przypuszczenia z 2016 roku. Ministerstwo Środowiska analizuje jak duże są złoża i ile mogą być warte. Przekop

