Szczytno: Dwoje policjantów zostało postrzelonych na strzelnicy WSPol
Policjanci, którzy wczoraj po południu zostali postrzeleni przez wykładowcę na strzelnicy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie przebywają w szpitalach. Stan policjanta rannego w brzuch jest ciężki, policjantki postrzelonej w biodro – stabilny.
Wczoraj po południu na terenie zamkniętej strzelnicy w Wyższej Szkole Policji (WSPol) w Szczytnie instruktor na zajęciach z użycia broni palnej typu glock postrzelił 29-letnią policjantkę i 30-letniego policjanta. Stan policjantki jest stabilny, natomiast stan 30-letniego policjanta jest ciężki.
W najbliższym czasie w sprawie incydentu na strzelnicy w WSPol “zostanie wszczęte śledztwo z art. 231 par. l kk tj. niedopełnienie obowiązków służbowych przez funkcjonariusza Policji oraz z art. 157 par. 3kk tj. nieumyślne spowodowanie obrażeń ciała”. Grożą za to 3 lata więzienia.
https://olsztyn.onet.pl/po-postrzale-w-wspol-w-szczytnie-stan-policjanta-ciezki-policjantki-stabilny/3j13ykn
You might also like
Powstała nowa strona o olsztyńskich zabytkach
Olsztyński Urząd Miasta uruchomił stronę internetową, na której dostępne są informacje o renowacjach i propozycje wycieczek w okolicy olsztyńskich zabytków. Na stronie www.zabytki.olsztyn.eu można znaleźć informacje na temat historycznych budynków,
WOŚP gra po raz 25
W stolicy Warmii i Mazur, podobnie jak w całym kraju, gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku w Olsztynie odbędą się 43 imprezy, a pieniądze do puszek zbierać będzie
Olsztyn walczy o zwycięstwo w konkursie “Europa to My”
Trwa głosowanie w konkursie “Europa to My”. Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel konsekwentnie zbiera głosy i pnie się w rankingu. Jest o co walczyć, bowiem w mieście zwycięskiego projektu na koniec wakacji

