“Teatrowisko” w CEIK -u

“Teatrowisko” w CEIK -u

W Olsztynie wystąpią amatorskie grupy teatralne. Impreza odbędzie się 23 listopada w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

„Teatrowisko” to przegląd najlepszych występów amatorskich grup teatralnych działających na Warmii i Mazurach. Organizatorami festiwalu są Towarzystwo Kultury Teatralnej oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Początek spotkania o godz. 16. Wstęp bezpłatny. W tym roku na scenie wystąpią:
Grupa Teatralna Trójeczka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ostródzie.
Sztuka: Czerwony Kapturek szuka księcia
reż.: Helena Orlińska
scen.: Agnieszka Stawowska

Teatr W Kieszeni z Węgorzewskiego Centrum Kultury
Sztuka: PA-DAM
reż.: Marta Niedziółka
scen.: Marta Niedziółka z zespołem

Grupa Teatralna Przebudzeni z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Oddział w Ostródzie
Sztuka: ZA-RĘCZYNY
reż. i scen.: Monika Kazimierczuk, Dariusz Wychudzki i zespół

Teatr 30 minut z Ełckiego Centrum Kultury
Sztuka: Clowni
reż. Piotr Witaszczyk
scen.: Andrzej Strzelecki

Źródło http://portal.warmia.mazury.pl/kultura/teatrowisko-w-ceik-u

Previous 200 metrów szalunku spłonęło na budowie Galerii Warmińskiej
Next Ambasada Polski w Moskwie została obrzucona racami

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Olsztyn Najlepiej Oświetloną Gmina

Olsztyn zdobył dwa pierwsze miejsca w konkursie zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Kapituła konkursu uznała Olsztyn uznano za Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019 Roku, przyznała także stolicy Warmii

Wiadomości Olsztyn

Przed olsztyńskim sądem rozpoczął się od nowa proces byłej prezes spółdzielni mieszkaniowej Domator w Olsztynie

Przed olsztyńskim sądem w środę rozpoczął się od nowa proces byłej prezes spółdzielni mieszkaniowej Domator w Olsztynie oskarżonej m.in. o przywłaszczenie ponad 90 tys. zł i działanie na szkodę spółdzielni.

Wiadomości Olsztyn

Zakończyła się nowatorska operacja w olsztyńskim szpitalu klinicznym

W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej, która jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w wybudzeniu 22-latki ze śpiączki.