Trwają poszukiwania 21 – latka z Olsztyna

Ponad 80 policjantów, żołnierzy WOT i strażaków oraz Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa prowadzi w Olsztynie poszukiwania 21-letniego mężczyzny. Witold Studniarz od niedzieli nie skontaktował się z rodziną ani nie wrócił do domu.

Witold Studniarz w niedzielę wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.
To mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, oczy piwne.
W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni widziany był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą intensywne działania poszukiwawcze. Przeczesują oni trudno dostępny rozległy teren, po którym mógł przemieszczać się młody mężczyzna. W tym celu policjanci wykorzystują specjalistyczny sprzęt m.in. drona.

Policjanci z komendy miejskiej są wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji Policji w Olsztynie, żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami oraz strażaków ochotników z Gutkowa wykorzystujących sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie. Do działań zostali także włączeni przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania zaangażowano ponad 80 osób.
Policja apeluje o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24

https://www.onet.pl/informacje/onetolsztyn/olsztyn-zaginal-21-letni-witold-studniarz-kolejny-dzien-poszukiwan/s7g8js3,79cfc278
Previous 13-latka znaleziona w strumieniu zmarła prawdopodobnie z wychłodzenia
Next Sprawca brutalnego napadu na kantor przyznał się do winy

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Olsztyn Najlepiej Oświetloną Gmina

Olsztyn zdobył dwa pierwsze miejsca w konkursie zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Kapituła konkursu uznała Olsztyn uznano za Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019 Roku, przyznała także stolicy Warmii

Wiadomości Olsztyn

We wtorek rozpocznie się proces w sprawie korupcji w urzędzie marszałkowskim

We wtorek przed sądem rejonowym w Olsztynie ruszy proces urzędników warmińsko-mazurskiego urzędu marszałkowskiego w sprawie dotyczącej korupcji. Trzech spośród ośmiu zasiadających na ławie oskarżonych chce się poddać dobrowolnie karze –

Wiadomości Olsztyn

W poniedziałek rozpocznie się kolejny etap prac na ul. Jagiellońskiej

W poniedziałek, 14 maja, rozpocznie się kolejny etap prac związanych z remontem odcinka ul. Jagiellońskiej. Wykonawca robót rozpocznie prace w rejonie skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Wrocławskiej. W związku z tym