W czwartkową noc nastąpi reorganizacja ruchu przy ul. Towarowej

W czwartkową noc nastąpi reorganizacja ruchu przy ul. Towarowej

W czwartkową noc z 19 na 20 października nastąpi reorganizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Towarowej i Leonharda.

W związku z przebudową ul. Towarowej, w nocy z czwartku na piątek  zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda.
Ulica Towarowa, na odcinku od ul. Składowej do ul. Leonharda, zostanie zawężona do dwóch pasów ruchu. Wyłączeniu ulegnie prawy pas w kierunku ul. Leonharda. Ograniczenie do dwóch pasów ruchu pojawi się również na odcinku od ul. Leonharda do ul. Sprzętowej. Wyłączeniu ulegnie prawy pas w kierunku ul. Budowlanej.
Podobne zmiany pojawią się na ul. Leonharda. Fragment od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską do ul. Towarowej zostanie zawężony do dwóch pasów ruchu. Ruch będzie odbywał się lewą stroną jezdni w kierunku ul. Towarowej.
Dodatkowo zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Towarowej z ul. Leonharda.

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zmiany-na-skrzyzowaniu-towarowej-i-leonharda.html

Previous Rekordowa ilość głosów na budżet obywatelski
Next Olsztyn zaprezentuje się na World Travel Show

You might also like

Wiadomości Olsztyn

W Olsztynie powstanie domowe hospicjum

W Olsztynie powstanie domowe hospicjum dla dzieci. Caritas zbiera pieniądze na remont budynku. Pieniądze zebrane podczas ostatkowego balu charytatywnego zostaną przeznaczone na gruntowny remont budynku przyszłego Hospicjum Domowego Caritas. Budynek

Wiadomości Olsztyn

Przedłużono się śledztwo w sprawie przemocy na komendzie policji

Trwające ponad dwa lata śledztwo w sprawie policjantów z komendy miejskiej w Olsztynie, podejrzanych o znęcanie się nad zatrzymanymi, zostanie przedłużone do końca października. Zarzuty usłyszało dotychczas 18 funkcjonariuszy, a

Wiadomości Olsztyn

Kolejna edycja akcji “Zdrowie pod kontrolą”

Studenci medycyny zapraszają do Galerii Warmińskiej. Już w najbliższy weekend będzie można bezpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia. Pomiary ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, stężenia wydychanego tlenku węgla,