W szkole podstawowej w Wilkowie wybuchła gaśnica
W szkole podstawowej w Wilkowie na Mazurach wybuchła gaśnica. Dziecięciu uczniów jest lekko rannych. Na miejscu policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Gaśnica wybuchła podczas lekcji wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Wilkowie. Jeden z uczniów oparł się o nią, a ta spadła i rozszczelniła się, wysypał się z niej cały proszek gaśniczy.
Na miejscu jest policja, która wyjaśnia przyczyny tego wypadku. Sprawdzony zostanie również stan innych gaśnic umieszczonych w tej szkole.
Źródło: http://polskalokalna.pl/wiadomosci/warminsko-mazurskie/news/w-szkole-wybuchla-gasnica-sa-ranni,1957757,227
You might also like
Wojewoda zmienił zdanie w sprawie wysokości odszkodowania dla przesiedleńca
Przed olsztyńskim sądem rozpoczął się proces o zapłatę 66 tys. zł odszkodowania dla mieszkającego w Niemczech Warmiaka Dietera Pestkowskiego za gospodarstwo w Gietrzwałdzie. Wojewoda najpierw uznał powództwo, teraz zmienił zdanie
Samorząd Ostródy ogłosił czwarty przetarg na przebudowę wadliwych statków żeglugowych
Samorząd Ostródy ogłosił kolejny przetarg na przebudowę wadliwych statków żeglugowych, które mają wozić turystów po Kanale Ostródzko-Elbląskim. Jeśli jednostki nie zostaną przebudowane do końca tego roku, gmina będzie musiała oddać
Zatrzymano żołnierza, który w dwóch mieszkaniach zgromadził magazyn broni
Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji w dwóch mieszkaniach na terenie Olsztyna i Mrągowa zabezpieczyli kilkadziesiąt kg substancji chemicznych, z których można wytworzyć materiały wybuchowe, ponad 2 kg gotowego materiału wybuchowego