WOŚP poszukuje wolontariuszy

WOŚP poszukuje wolontariuszy

Ruszyła rekrutacja do olsztyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

7 listopada olsztyński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został oficjalnie zarejestrowany, a tym samym włączony w organizację 26. Finału WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Tym razem Orkiestra zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
W związku z rozpoczęciem przygotowań do wydarzenia olsztyński sztab poszukuje wolontariuszy. Czas na zgłoszenia jest ograniczony i upływa 30 listopada (lub do wyczerpania miejsc). W tym roku zmienił się system zgłoszeń. Zainteresowani w pierwszej kolejności muszą zarejestrować się na stronie wolontariusze.wosp.org.pl, a następnie wysłać maila do sztabu z informacją w jakim obszarze chcieliby działać.

Zostań wolontariuszem:
1. wejdź na stronę wolontariusze.wosp.org.pl
2. zarejestruj się (jeśli jesteś niepełnoletni/a zarejestrować musi się Twój rodzic/opiekun prawny, a następnie wprowadzić Twoje dane jako wolontariusza)
3. po zalogowaniu znajdź na liście olsztyński sztab organizowany przez Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały w Olsztynie i zapisz się do sztabu
4. wyślij maila na adres: wolontariatwosp@olsztyn.eu podając informacje: z kim i w jakim rejonie zbiórki chciałbyś/chciałabyś chcesz kwestować w czasie 26. Finału WOŚP (patrol może liczyć do 3 osób bez opiekuna). Do wyboru są rejony: 1. Stare Miasto/ratusz, 2. imprezy zamknięte, 3. markety, 4. okolice kościołów, dworce i szpitale.

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zostan-wolontariuszem-wosp-2.html

Previous W Olsztynie zamknięto kolejny sklep z dopalaczami
Next Nowe logo UWM

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Do centrum Olsztyna znowu można wjeżdżać samochodami

Do centrum Olsztyna znowu można wjeżdżać samochodami. Główne ulice były w ostatnich miesiącach zamknięte dla aut i autobusów, bo budowano linie tramwajowe. Kierowcy mogą już jeździć m.in. główną ulica Olsztyna

Wiadomości Olsztyn

2016 będzie rokiem obchodów 550 – lecia przyłączenia Warmii do Polski

Przyszły rok będzie w Olsztynie rokiem obchodów 550. rocznicy przyłączenia Warmii do Polski – zdecydowała olsztyńska rada miasta. Samorząd chce w ten sposób przypomnieć historię i dziedzictwo kulturowe tej części

Wiadomości Olsztyn

Całkowicie pijani mężczyźni urządzili sobie przejażdżkę po ulicach Olsztyna

W sobotę dwóch nieodpowiedzialnych mieszkańców Olsztyna wybrało się w podróż autem ulicami miasta. Najpierw za kierownicą siedział 32-letni mężczyzna, który po najechaniu na latarnię oświetleniową przesiadł się na fotel pasażera.