Zmarł Robert Leszczyński
Dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński nie żyje. W ostatnich latach zaangażowany także w politykę. Miał 48 lat. Urodził się w 1967 roku w Olecku na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego.
Leszczyński w latach 2007-2010 był kierownikiem działu „Kultura” w tygodniku „Wprost”. Wcześniej przez osiem lat pracował w „Gazecie Wyborczej”.
Był jurorem czterech edycji programu muzycznego “Idol”.
W lat 90. był zwolennikiem Unii Wolności. W 2005 był jednym z twórców Partii Demokratycznej. Później bezskutecznie starał się zdobyć mandat radnego Warszawy z ramienia partii Zieloni 2004. W 2011 roku nieudanie kandydował z list Ruchu Palikota do Sejmu.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/krytyk-muzyczny-robert-leszczynski-nie-zyje,529711.html
You might also like
Minionej doby z wychłodzenia zmarły 4 osoby
Minionej doby cztery osoby zmarły z wychłodzenia – jedna w województwie warmińsko-mazurskim, dwie- w podkarpackim i jedna- w województwie pomorskim. Od 1 listopada ubiegłego roku z powodu wychłodzenia zmarło 59
Kobiety planują “czarny protest”
W poniedziałek w kilku miastach regionu odbędą się protesty kobiet. To część ogólnopolskiej demonstracji przeciw zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.Protest jest organizowany przez koalicję Ratujmy Kobiety. Kobiety w całej Polsce na 3
Minister edukacji spotkała się z samorządowcami w Olsztynie
Jeszcze dziś lub jutro będzie podpisane rozporządzenie ws. ramowych planów nauczania – poinformowała dziś w Olsztynie minister edukacji Anna Zalewska. Określają one tygodniową liczbę godzin obowiązkowych zajęć w poszczególnych klasach