Zmiany w kursowaniu olsztyńskich tramwajów
Od dziś pojazdy linii tramwajowej nr 3 będą kursowały między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach porannych i popołudniowych.
Takie rozwiązanie będzie utrzymane aż do odwołania. Godziny odjazdów można sprawdzić na stronie internetowej oraz w aplikacji MyBus.
W ciągu dnia realizowanych będzie po dziesięć par kursów. Pięć zostanie zrealizowanych z rana i kolejnych pięć po południu.
Drzwi w tramwajach i autobusach są każdorazowo otwierane przez motorniczych i kierowców. Tym samym pasażerowie muszą korzystać z tzw. ciepłych przycisków. Zmienił się także charakter przystanków “na żądanie”. Teraz wszystkie na terenie Olsztyna mają status stałych, a pojazdy komunikacji miejskiej będą się na nich zatrzymywały regularnie.
Poza tym w związku z możliwością rozprzestrzeniania się koronawirusa i innych chorób zakaźnych zostały wprowadzone dodatkowe środki ostrożności w tramwajach i autobusach. Autobusy i tramwaje MPK są myte i dezynfekowane raz dziennie.
You might also like
Proces biegłej sądowej Beaty W. został odroczony do kwietnia
Biegła sądowa, lekarka Beata W., oskarżona o błędne określenie przyczyny zgonu stwierdziła przed sądem, że dziś jej opinia w tej sprawie byłaby taka sama. Zdaniem biegłej aptekarka z Olsztyna została
Śledczy zabezpieczyli telefon i samochód kandydatki do PE
Śledczy prowadzący sprawę mafii paliwowej działającej w Olsztynie w związku z prowadzonym postępowaniem zabezpieczyli telefon należący do kandydatki Twojego Ruchu Europy Plus w wyborach do PE Mai Antosik oraz auto,
Galeria BWA przygotowała ofertę on-line
Mimo obostrzeń związanych z koronawirusem, olsztyńskie instytucje kultury nie zamykają się na odbiorców. Wręcz przeciwnie – tworzą specjalną ofertę, która w łatwy sposób dostępna jest w Internecie. Jedyną z tych,