Kutno: 29 – latek zginął podczas szamotaniny z policjantem
Podczas przesłuchania na komendzie w Kutnie doszło do tragedii. 29-letni mężczyzna w czasie składania zeznań, próbował odebrać broń przesłuchującemu go policjantowi. Wywiązała się szamotanina, w wyniku której padły strzały. Przesłuchiwany 29-latek zginął.
Do wypadku doszło przed godziną 15.00. 29-latek, wielokrotnie notowany i znany lokalnej policji, był przesłuchiwany w sprawie kradzieży w charakterze podejrzanego. Podczas składania zeznań próbował wyrwać broń funkcjonariuszowi, który go przesłuchiwał.
Podczas szamotaniny padły strzały, w wyniku których zginął 29-latek. W pomieszczeniu nie było żadnych świadków.
Trwają prace nad zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Policjantowi, który przesłuchiwał mężczyznę, jest udzielana pomoc psychologiczna,
http://wiadomosci.onet.pl/lodz/kutno-przesluchiwany-probowal-wyrwac-bron-policjantowi-zginal-podczas-szamotaniny/r9jlw6
You might also like
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki II tury wyborów prezydenckich
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki II tury wyborów prezydenckich. 51,55 proc. głosów zdobył Andrzej Duda. Bronisław Komorowski otrzymał poparcie 48,45 proc. wyborców. Frekwencja wyniosła 55,34 proc. PKW podała, że
Od 1 października kierowcy nie będą musieli mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz umowy OC
Od 1 października wchodzą w życie zmiany w przepisach prawa ruchu drogowego. Kierujący nie będą musieli posiadać przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu.
“Ida” nagrodzona Oskarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego
“Ida” Pawła Pawlikowskiego zdobyła Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. To pierwszy polski film wyróżniony w tej kategorii przez Amerykańską Akademię Filmową. W walce o Oscara “Ida” pokonała tak znakomite filmy