Tragedia podczas zawodów w Elblągu
Tragedia podczas zawodów triathlonowych w Elblągu. Sportowe zmagania z serii Garmin Iron Triathlon, rozgrywane we wczorajszy poranek, zakończyły się śmiercią 42-letniego mężczyzny, który utopił się podczas rywalizacji pływackiej. Ratownicy wyciągnęli go na brzeg, gdzie rozpoczęli reanimację, ale niestety nie udało się go uratować.
Po godzinie 12, podczas wodnego etapu rywalizacji Garmin Iron Triathlon w Elblągu, który odbywał się w tutejszej rzece, topić zaczął się jeden z uczestników zmagań. Problemy miały wystąpić po pokonaniu przez niego zaledwie 10 metrów. Ratownicy zauważyli co się dzieje i po chwili wyciągnęli go na brzeg. Okazało się jednak, że było już za późno. Po reanimacji, która odbyła się tuż przy trasie zmagań, 42-letni mężczyzna zmarł.
Na miejscu pracują już policjanci i prokurator. Prawdopodobnie sportowiec zachłysnął się wodą. Dokładną przyczynę śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.
http://olsztyn.onet.pl/elblag-smiertelny-wypadek-w-czasie-zawodow-triathlonowych/4jccbgm
You might also like
Policjanci zatrzymali 50 – latka podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim
Policjanci zatrzymali Ryszarda D. podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. 50-latek od kwietnia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna jest już w areszcie. Za popełnienie czynów, o które jest
Dzieci z Donbasu rozpoczęły naukę w polskich szkołach
Blisko trzydzieścioro dzieci ewakuowanych w połowie stycznia z Donbasu do Polski po raz pierwszy poszło dziś do polskich szkół. Mają tornistry, podręczniki i zeszyty; coraz więcej rozumieją też po polsku.
Podpisano umowę na koncepcję ekspresowej “szestnastki”
Do kwietnia przyszłego roku ma być gotowa koncepcja programowa drogi ekspresowej S16 na odcinku Borki Wielkie – Mrągowo. Olsztyński oddział Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisał umowę z wykonawcą