Policjanci wstępnie podsumowali długi weekend na drogach regionu

Policjanci wstępnie podsumowali długi weekend na drogach regionu

Kończy się długi czerwcowy weekend. Z podsumowania tylko czterech ostatnich dni wynika, że doszło do większej liczby wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby, a 23 zostały ranne.

Policjanci działania związane z czerwcowym długim weekendem rozpoczęli już w środę. Na drogach Warmii i Mazur pojawiło się więcej patroli prewencji i ruchu drogowego, które dbały o to by wyjazdy i powroty do domów przebiegały bezpiecznie, bez utrudnień w ruchu drogowym.  Priorytetem było również wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.
Od środy do tej pory na drogach Warmii i Mazur doszło do 20 wypadków drogowych, w wyniku których 4 osoby zginęły, a 23 zostały ranne. W tym czasie policjanci odnotowali ponad 180 kolizji i wyeliminowali z ruchu ponad 40 nietrzeźwych kierujących.

Previous Pisz: 39 - latka pod wpływem alkoholu wiozła dziecko na karuzelę
Next Tragedia podczas zawodów w Elblągu

You might also like

Wiadomości Region

Smaki Ziemniaków w Olsztynku

W niedzielę w Muzeum Budownictwa Ludowego-Park Etnograficzny w godz. 11-16 odbędzie się impreza Smaki Ziemniaków. W programie imprezy znalazły się m.in.. prezentacja na temat ziemniaków, pieczenie ziemniaków w ognisku, ziemniak

Wiadomości Region

Ruszyły policyjne patrole na wodach Warmii i Mazur

Ruszyły policyjne patrole na wodach Warmii i Mazur. Po raz pierwszy funkcjonariuszy będzie można spotkać na rzece Krutynia – tam pojawiają się setki kajakarzy Policjanci będą przede wszystkim sprawdzali trzeźwość

Wiadomości Region

W gminie Prostki otworzono nowy szlak rowerowy

Ma 21 kilometrów długości i wiedzie przez piękne przyrodniczo i ważne historycznie miejsca – w gminie Prostki otworzono nowy szlak rowerowy. Trasa rozpoczyna się przy plaży tuż za Urzędem Gminy.