Wstrzynano zmianę organizacji ruchu przy olsztyńskim dworcu
Zaplanowana na sobotę zmiana organizacji ruchu nie wejdzie w życie. Wykonawca nie zdążył zrealizować w terminie zakładanych prac.
Zgodnie z zapowiedziami od soboty odcinek ul. Partyzantów od ronda Bema do Dworca PKP miał być nieprzejezdny. Do czasu wprowadzenia zmian wykonawca miał przygotować wszystkie niezbędne elementy infrastruktury – nawierzchnię peronów przy przystankach na pl. Konstytucji 3 Maja oraz chodniki. To było niezbędne, by wprowadzić nową organizację ruchu.
Okazało się jednak, że wcześniejsze ustalenia nie są możliwe do spełnienia. Dlatego – zapadła decyzja o wstrzymaniu zmian. Nowa data zostanie podana do wiadomości w momencie, kiedy wykonawca spełni wszystkie wymagania.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/uwaga-nie-bedzie-zmian-przy-dworcu.html
You might also like
200 metrów szalunku spłonęło na budowie Galerii Warmińskiej
Ponad 2 godziny trwała nocna akcja gaszenia pożaru na budowie Galerii Warmińskiej w Olsztynie .W akcji uczestniczyło 17 strażaków. Według wstępnych ustaleń, spaliło się 200 metrów szalunku, a straty oszacowano
Kolejny policjant usłyszał zarzuty w sprawie brutalnych przesłuchań na komendzie policji
Zarzuty przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przedstawiła ostrołęcka prokuratura policjantowi z komendy miejskiej w Olsztynie. To już 18 funkcjonariusz podejrzany w śledztwie dotyczącym wymuszania zeznań i bicia zatrzymanych na tej
Kolejny sukces olsztyńskich naukowców
Sukces olsztyńskich naukowców na światowych targach wynalazków w Brukseli. Złoty medal otrzymał m.in. prof. Andrzej Kukwa ze Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie. – Naukowiec został doceniony za wynalezienie maski, która monitoruje