24 – latek wypadł z wieżowca na ul. Osińskiego

24 – latek wypadł z wieżowca na ul. Osińskiego

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy na ulicy Osińskiego w Olsztynie. Z okna lub balkonu jednego z mieszkań na 10. piętrze wypadł młody mężczyzna.

24-latek zginął na miejscu.Wiadomo, że w mieszkaniu były jeszcze trzy osoby. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.
To nie pierwszy taki wypadek na ulicy Osińskiego. W lutym 2017 roku młody mężczyzna wypadł z okna klatki schodowej na 9. piętrze wieżowca. Przechodnie znaleźli ciało i powiadomili służby ratunkowe. Natomiast 31 stycznia 2017 roku na Podgrodziu pod jednym z balkonów znaleziono ciało 22-latka.

https://olsztyn.onet.pl/mlody-mezczyzna-wypadl-z-wiezowca-w-olsztynie-24-latek-zginal-na-miejscu/dssdk2j

Previous Jakie formalności czekają mieszkańców ulic ze zmienionymi nazwami?
Next Całkowicie pijani mężczyźni urządzili sobie przejażdżkę po ulicach Olsztyna

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Zamaskowany 29 – latek groził sprzedawczyni siekierą – zatrzymał go klient sklepu

Do policyjnego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna został ujęty przez przypadkowego klienta po tym, jak z maską na twarzy i siekierą w ręku wtargnął do sklepu i zażądał wydania

Wiadomości Olsztyn

Od poniedziałku ruszą prace remontowe przy olsztyńskim “Manhattanie”

Od jutra ruszą prace związane z remontem parkingu przy C.H. Manhattan. Teren będzie niedostępny dla kierowców. 11 sierpnia  miasto podpisało umowę na przebudowę parkingu przy C.H. Manhattan. Wykonawcą inwestycji jest

Wiadomości Olsztyn

Od Nowego Roku wzrosną opłaty za wodę i ścieki

Mieszkańcy Olsztyna od Nowego Roku będą więcej płacić za wodę i odprowadzanie ścieków. Nie zmieni się natomiast większość innych opłat i podatków lokalnych. Tegoroczna podwyżka cen wody dla odbiorców w