“Bieg na 6 łap” obchodzi piąte urodziny

“Bieg na 6 łap” obchodzi piąte urodziny

Piąta edycja popularnego „Biegu na 6 Łap” odbędzie się 25 lutego w olsztyńskim Schronisku dla Zwierząt. Czworonożni mieszkańcy schroniska tradycyjnie czekają na swoją porcję spacerów i pieszczot.

„Bieg na 6 Łap” to ogólnopolska akcja społeczna, w której miłośnicy aktywności fizycznej biegają z psami ze schroniska. Aktualnie odbywa się w 39 azylach dla zwierząt w Polsce. Jak można przeczytać na profilu wydarzenia, „Angażuje wszystkie grupy społeczne, w tym Osadzonych, Dzieci z Domu Dziecka, Niepełnosprawnych i czyni, że aktywne spędzanie czasu wolnego przybiera formę niesienia pomocy Braciom Mniejszym”.
Więcej informacji o wydarzeniu na profilu akcji: http://fb.com/biegnaszesclap/

 

https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/5-urodziny-biegu-na-6-lap.html

Previous Bartoszyce: Zatrzymano poszukiwanego od roku recydywistę
Next W regionie rośnie liczba zachorowań na grypę

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Nie marnuj jedzenia, podziel się z bezdomnymi

Już w Lany Poniedziałek kilkuset wolontariuszy w całej Polsce będzie odbierać jedzenie, które zostało mieszkańcom Polski po świętach i przekazywać je bezdomnym. Rusza szósta akcja Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi.

Wiadomości Olsztyn

Podczas budowy linii tramwajowej odkopano ponad 20 ludzkich szczątków

Ponad 20 szkieletów ludzkich pochodzących z nieistniejącego od ponad 100 lat cmentarza odkryto w ścisłym centrum Olsztyna w czasie budowy linii tramwajowej. Szczątki zostały ekshumowane z placu budowy i zostaną

Wiadomości Olsztyn

W sobotę odbędzie się kolejny kiermasz produktów sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle

Już w najbliższą sobotę na olsztyńskiej Starówce  odbędzie się kolejny  kiermasz produktów sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle. Początek wydarzenia przed Wysoką Bramą o godz. 11, zakończenie o godz. 18.